Buna ister narsizm deyin ister kendini beğenmişlik isterseniz de kibir deyin… Nasıl isim verildiği hiç önemli değil ancak bazı burçlar gerçekten egosundan çatladı çatlayacak. Her olayda da kendini haklı gören, söylediği herhangi bir şey öyle ya da böyle gerçekleştiğinde “ben sana demiştim” demeden duramayan, hatalı olduğunda özür dahi dilemeyi beceremeyen burçlardan bahsediyoruz burada.

  Ancak ne var ki dış dünyaya kendini hep kale gibi güçlü gösterip, iç dünyalarında da çok fazla kırılgan olan bir çocuk barındır bu ego dolu olan burçlar. Kendine olan güvenleri dağları aşmış gibi görünüyorlar evet. Buna ek olarak karşısındaki insanları çilden çıkartabilmek adına her türlü söylediklerine her türlü detaya büyük bir sadakatle bağlılardır. Burada bahsettiğimiz şeylerin konularının ne olduğu hiç önemli değil. Bazen öyle bir davranırlar ki burunlarını yere düşürseler asla almayacaklardır. İşte bu kadar ketumdur onlar. Peki bizim bahsettiğimiz bu burnu yere düşse kaldırmayacak olan 3 burç?

Bu 3 Burç, Burnu Düşse Eğilip Almayacak!

Koç Burçları

   Hayata gözlerini açtığı andan itibaren kendini hep kendi hayatının merkezine yerleştiren Koç burçları, çevresine de bencilliğini açık açık göstermekten geri çekinmez. Onun için en kıymetli olan en önemli olan yine hep kendisidir. Hatta genel olarak hayatlara bakışları da bu eksende gelişmektedir. Onun için çoğunlukla siyah ya da beyaz vardır yani bir şey ya vardır ya da yoktur. Bu düşüncede ve yapıda olan birisi olmasına rağmen ikili ilişkilerinde ilk olarak her şey gelişi güzel gelişmektedir. Ancak zaman ilerleyip herhangi bir fikir ayrılığı ortaya çıkacak olursa her daim karşı tarafı suçlar. Mesela siz onu başka biriyle yakalayacak olursanız o sizden asla özür dilemez. Ancak buradaki konu onun kendini haklı görmesi değil de egosunu bir tarafa bırakıp özür dileyecek cesarete sahip olmamasıdır. Zaten büyük ihtimalle de aldatıyor olması onun yine kendine olan güvensizliğinden gelir.

Bu 3 Burç, Burnu Düşse Eğilip Almayacak!

Aslan Burçları

  Eğer bir Aslan burcundan ve onun egosundan bahsediyorsak eğer durum sandığımızdan çok daha vahimdir. Çünkü sevgili Aslan burçları, kendisini ormanın kralı olduğuna inandırmıştır. Özellikle de ikili ilişkiler söz konusu olduğunda karşı tarafı egosuyla boğacak seviyede davranır ve kendine olan hayranlığını sanki karşı taraf da ona hayranmışçasına yansıtmaya çalışır. Sevgilisine başlangıçta çok ilgili davranır ama yine de kendini gerçeklerinden daha fazla abartarak anlatır. Karşı tarafın ilgisini çekebilmek çok önemlidir ki bu yolda elde edeceği zafer için her şey mubahtır. Tabi her şey olarak bahsettiğimiz şey egosunu zedelemiyorsa. Ancak çıkarını önemseyen bir burç olarak da eğer çıkarınız varsa karşı tarafın kurallarına uymaya da bir nebze hazırsınız demektir aslında. Eğer ki bir Aslan burcuyla iletişim içindeyseniz ve artık onun egosundan fenalık geldiyse size onu yola getirebilmek için onun içindeki çocuğu büyütmelisiniz. Onu ne kadar överseniz, onun kendine olan güvenini ne kadar beslerseniz onu elde etmeniz o kadar kolaylaşır.

Bu 3 Burç, Burnu Düşse Eğilip Almayacak!

Depremlerin, Felaketlerin Habercisi Mavi Dolunay Hakkında Her Şey Depremlerin, Felaketlerin Habercisi Mavi Dolunay Hakkında Her Şey

Kova Burçları

   Ukalalık denince akıllara ilk gelen burç tabi ki Kova burcu. Onların en tehlikeli olduğu yer, bu ukalalıkların temelinde yatan şey bilgi birikimi ve genel kültürüdür. Başka bir ifadeyle de Kova burcuyla tartıştığınız sırada ona laf anlatmaya çalıştığınız konuyla alakalı karşınıza bilimsel veriler çıkarsa şaşırıp kalmayın. O, kendini öyle bir savunur ki şaşırıp kalır, suçlu durumuna düşersiniz. Sonrasında da size ne kadar sinirli ve anlayışsız olduğunuzu söyleyerek vurmaya çalıştığınız noktadan vurulursunuz. Eğer ki kalbiniz bir Kova burcu tarafından kırıldıysa gelip özür dilemesini falan beklemeyin. Ancak emin olun içten içe pişmanlık çekecektir.