Son yıllarda çalkantılı bir süreçten geçen ve özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Britney Spears, bu defa da boşanma haberleriyle dikkat çekiyor. 2021 yılında 14 yıldır babasının kontrolü altında bulunan Spears, vasiliği sona erdirmeyi başarmış ve ardından da Sam Asghari ile nikâh masasına oturmuştu.

Ünlü çiftin, 14 aylık evliliğin ardından ayrılık kararı aldığı ortaya çıktı. 29 yaşındaki Asghari'nin, Spears ile birlikte yaşadığı evden ayrıldığı da basına yansıyan haberler arasında..

TMZ'nin haberine göre; Sam Asghari, eşinin kendisini aldattığı söylentileri üzerine 41 yaşındaki şarkıcıdan ayrılmak için mahkemeye başvurdu.

Çifte yakın bir kaynak, "Britney ihanet iddialarını reddediyor. Şu anda çok kırılgan çünkü bu durum ona eski anıları hatırlattı" ifadelerini kullandı.

Britney Spears'ın evlilik sözleşmesi yaptırdığı, bu sayede servetini güvence altına aldığı da konuşuluyor. Şarkıcının, ayrılık kararından sonra Hollywood'un en iyi avukatlarından oluşan bir ekiple çalışmaya başladığı öğrenildi.

İsrail paylaşımıyla tepki çeken Gigi Hadid özür diledi! İsrail paylaşımıyla tepki çeken Gigi Hadid özür diledi!

ÜÇÜNCÜ EVLİLİĞİ DE BİTİYOR

Spears, ilk evliliğini 2004 yılında Jason Allen Alexander ile yapmıştı. Ancak bu birliktelik sadece 12 saat sürmüştü. ABD'li şarkıcı, 2004'te dansçılarından Kevin Federline ile hayatını birleştirmişti. İki tane erkek çocukları dünyaya gelen çift, 2007'de yollarını ayırmıştı.