Mehmet Üstündağ'ın haberine göre;Ünlü oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç, 28 Ağustos 2022 tarihinde görkemli bir düğünle evlenmiş, ancak sadece 9 ay sonra boşanma kararı almışlardı. Çift, medeni bir şekilde boşanmış ve birbirleri hakkında da kötü söz söylememiş ve ‘demek ki böyle de ayrılmak mümkünmüş’ dedirtmişti. Fakat geçtiğimiz günlerde aldığım bir habere göre, Oğuzhan Koç’un boşanma protokolüne tam olarak uymayarak deyim yerindeyse ‘yan çizdiğini’ öğrendim. 

demet özdemir

Öne sürülen iddiaya göre, düğün sırasında Demet Özdemir’e takılan mücevherler ve takılar, Oğuzhan Koç’ta kalmış. Kanunen takılar kadının sayıldığından Koç da zaten protokol gereği her şeyi vermeyi vaat etmiş. Ama günün sonunda ünlü şarkıcının, takıların sadece bir kısmını Demet Özdemir’e verdiği söyleniyor. Güzel oyuncunun bu durumdan oldukça rahatsız olduğu ve takıların tamamının kendisine verilmesi gerektiğini beklediği iddia ediliyor.

Cansu Tosun'dan Serenay Sarıkaya cevabı: Görürsem merhabalaşırım! Cansu Tosun'dan Serenay Sarıkaya cevabı: Görürsem merhabalaşırım!

Oğuzhan Koç’un neden böyle bir şey yaptığı bilinmezken, takıların kalan kısmının ne zaman Demet Özdemir’e verileceği de belirsizliğini koruyor.