Şarkıcı Ece Ronay eski eşinden şiddet gördü! 'Bana yardım edin' Şarkıcı Ece Ronay eski eşinden şiddet gördü! 'Bana yardım edin'

Hafsanur Sancaktutan’ın geçtiğimiz cuma akşamı ailesiyle çıktığı yemek kabusa döndü. Eve gittiğinde fenalaşan oyuncu, apar topar hastaneye kaldırıldı. Zehirlendiği ortaya çıkan Sancaktutan’ın midesi yıkandı. Güzel oyuncu daha sonra taburcu edildi.

İNTİHAR İDDİASI OLAY OLDU

'İNTİHAR' İDDİASI OLAY OLDU! 

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programının yorumcularından Bircan Bali ise ünlü ismin intihara teşebbüs ettiğini öne sürdü. Çok konuşulan iddia üzerine güzel oyuncu, sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı:

Herkese merhaba. Biraz önce televizyonda yayınlanan bir magazin programında beni ve ailemi çok üzen, çok zor durumda bırakan bir haber yapıldı. Tedavi olduğum hastaneden gerekli raporları alarak yasak bir süreç başlatacağım için avukatım tarafından bu aşamada detaylı bir açıklama yapmamam istendi. Tek söyleyeceğim 22 yaşında ailesini, işini ve hayatı çok seven bir gencim! Böyle bir habere maruz kaldığım için çok üzgünüm. Basında ve sosyal medyada bu konuda çok vicdanlı davranılacağına inanıyor, habere itibar edilmeyeceğini umuyorum. Hassasiyet gösteren herkese teşekkür ederim.

ÖZEL HAYATA SALDIRININ SINIRLARI ORTADAN KALKTI

'ÖZEL HAYATA SALDIRININ SINIRLARI ORTADAN KALKTI' 

Şarkıcı Hadise'den 'intihar' iddiasıyla bir anda gündem olan oyuncuya destek geldi. Oyuncunun fotoğrafını paylaşan popçu, sosyal medya gönderisi ile haberi yayınlayan kanalı RTÜK'e şikayet etti.

ENTERESAN İLİŞKİNİ DAHA YENİ SİNDİRİYORUZ

'ENTERESAN İLİŞKİNİ DAHA YENİ SİNDİRİYORUZ' 

Haberinin arkasında olduğunu belirten Bircan Bali ise Hadise'ye cevabıyla dikkat çekti. İşte Bali'nin paylaşımı...

Ya Hadise sen de bir sus ya. Senlik bir şey yok. her olaydan sonra kendine pay çıkarmayı da kes. Enteresan ilişkini daha yeni sindiriyoruz. Sen yoksun şu an gündemde, ilerleyebilirsin. Şampiyona şeker.