ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Doktor Müjgan'ı Melike İpek Yalova, geçtiğimiz gün İzmir'de yapımcı Altuğ Gültan ile dünya evine girdi. Düğünden fotoğraf paylaşmayınca hayranları Yalova'ya sitem etti. 

Melike İpek Yalova evlendi, düğünden fotoğraf paylaşmayınca hayranları sitem etti

Oyuncu Melike İpek Yalova, İzmir'de düzenlenen düğün törenine dair hiçbir paylaşım yapmadı. Onun dışında bir atı beslerken çekilen fotoğrafını paylaştı. Bunun üzerine hayranları oyuncuya "Evlenmişsin neden hiçbir şey paylaşmıyorsun?" diye sordu ve "Biz düğün resmi paylaşırsınız sandık!" gibi sitem içerikli yorumlar yaptı. 

ATV’den Farah Zeynep Abdullah’ı kızdıran sansür! ATV’den Farah Zeynep Abdullah’ı kızdıran sansür!

Melike İpek Yalova kimdir?

Melike İpek Yalova, Eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova'nın kızıdır. Melike İpek Yalova, 1984 yılının Nisan ayında Ankara'da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun olan Yalova, Roma La Sapienza Üniversitesi'nde Uluslararası Politikalar ve Kriz Yönetimi eğitimi aldı.

Melike İpek Yalova'nın oynadığı diziler

İlk kez Muhteşem Yüzyıl'daki Kastilya Prensesi İsabella karakteri ile oyunculuğa adım atan Yalova, kısa sürede televizyon izleyicilerine kendini sevdirdi. Daha sonra Hayat Şarkısı, Karadayı, Çember ve İnsanlık Suçu dizilerinde rol aldı. En son ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle adından söz ettirdi.

Melike İpek Yalova'nın boyu

Melike İpek Yalova, 1 57 boyunda ve 50 kilodur. Ayrıca Yalova Boğa burcudur.