Türk pop müziğinin genç ismi Bilal Sonses, geçtiğimiz gün Şimdiki Aklım şarkısının klip çekimlerini tamamladı.

Stüdyodaki çekimlerin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sonses, birbirinden önemli açıklamlarda bulundu.

Bilal Sonses Yurt Dışına Açılmaya Hazırlanıyor

“ÇOCUKLUK ARKADAŞLARIMLA ÇEKTİM..”

Söz müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan şarkısının klip çekimlerinin 2 gün sürdüğünü söyleyen Sonses, “Dün İstanbul’da çektik. Bugün de kapalı mekanları stüdyomuzda çektik. Klibi çocukluk arkadaşlarımla çektim ve bu yüzden çok mutluyum” diye konuştu.

“BANA GEÇMİŞİ ANIMSATTI..”

Klibinde çocukluk arkadaşlarıyla birlikte kamera karşısına geçen Sonses, duygularını şu sözlerle aktardı:

“Bana geçmişi anımsattı. Geçmişi ve mahalleye kültürünü seven ve özleyen birisiyim. Yasak nedeniyle çok fazla insan yoktu ama olanlar da çok güzel ilgi gösterdiler. “

“KÖTÜ OLAYLARI TECRÜBE OLARAK GÖRÜYORUM..”

Bilal Sonses, “Şimdi ki aklınız olsa neler yapmazdınız?” sorusuna şu sözlerle cevap verdi:

“Ben pek öyle bakmıyorum. Yaşadığım her kötü olayı tecrübe olarak görüyorum. Hiçbir şey den pişman değilim, aklım hala yapmadıklarımda.” (Gülerek)

Bilal Sonses Yurt Dışına Açılmaya Hazırlanıyor

“200’ÜN ÜZERİNDE BESTE VAR..”

Yeni şarkısını 1 ay önce yazdığını söyleyen Sonses, “Çıkmayan kaç besteniz var?” sorusuna “200’ün üzerinde var. Hala yazmaya devam ediyorum” cevabını verdi.

"BİR ŞEYLER YAPACAĞIZ.."

Düet çalışması yapıp yapmayacağı merak edilen Sonses, yıl sonu için büyük bir projenin müjdesini verdi. Genç popçu,  “Bir isim vermeyim ama yıl sonuna doğru yurt dışıyla alakalı bir şeyler yapacağız. Hayırlısı olur inşallah. Ama Türkiye’de kafamda veya hedefimde birisi yok” diye konuştu.

“İNSANLARIN DUYGULARINA HİTAP ETMEK İSTİYORUM..”

Bilal Sonses, yeni şarkısıyla ilgili hedeflerini şöyle anlattı:

“Eskiden biraz daha önemsiyordum izlenmeyi ama artık kaliteli olmasını ve insanların duygularına hitap etmesini önemsiyorum. İzlenmeyi artık geri plana atmaya başladım. Artık yapabileceğimi yaptığımı düşünüyorum. “

Bilal Sonses Yurt Dışına Açılmaya Hazırlanıyor

“LAF DALAŞINA GİRDİĞİM KİMSE YOK..”

Müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan ve her geçen gün ismini duyuran Sonses, “Çevrenizde size karşı kıskançlık duygusu var mı?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Böyle bir enerji almıyorum. Aldıklarımdan da uzak duruyorum. Kavgalı olduğum veya laf dalaşına girdiğim kimse yok. Zaten öyle bir tarzım ve üslubum da yok.”

Alişan Aziz Yıldırım'dan özür diledi Alişan Aziz Yıldırım'dan özür diledi

“GELDİĞİM NOKTA BENİM İÇİN MUTLULUK VERİCİ..”

Bilal Sonses, “Kariyerinizin ilk yıllarında düet yapmak istediğiniz sanatçıları sıralamıştınız. Peki şimdi sizinle düet yapmak isteyen var mı?” sorusuna, “Geldiğim nokta benim için mutluluk verici. YouTube platformuna yeni başlayanlar da benden örnek alıp devam ediyorlar. Çok şükür bugünlere” sözleriyle cevap verdi.