Yoğun olduğunu söylediği seti bitirip Londra'ya dönen Korel verdiği kilolarla dikkat çekti. Oyuncunun zayıflama sırrı merak edildi.Bergüzar Korel, yeni projesinin çekimleri için Türkiye'ye gelmiş ve bu süreçte yoğun çalıştığını söyleyerek gündeme gelmişti. Korel set sonunda hemen Londra'ya döndü. Yeni eve taşınan oyuncu verdiği pozlarla dikkat çekti.

728xauto (2)

ZAYIFLAMA SIRRI ORTAYA ÇIKTI

3 çocuk annesi olan Bergüzar Korel hamilelik kilolarını da bu süreçte hızla verdi. Londra ve İstanbul arasında mekik dokuyan Korel son haliyle ve fit görünümüyle dikkat çekti.

728xauto (3)

3 çocuk annesi olan Bergüzar Korel hamilelik kilolarını da bu süreçte hızla verdi. Londra ve İstanbul arasında mekik dokuyan Korel son haliyle ve fit görünümüyle dikkat çekti.Ünlü oyuncu yaz boyunca günde 2 saat yürüyüş yaptı ve 1 saat yüzdü. Ayrıca set başlamadan önce meme küçültme ameliyatı da oldu.

728xauto (1)

Ümit Sayın'dan çocuk aldırdığını söyleyen Zeynep Dizdar'dan cinsellik itirafı: Gözümü onunla açtım! Ümit Sayın'dan çocuk aldırdığını söyleyen Zeynep Dizdar'dan cinsellik itirafı: Gözümü onunla açtım!