Bensu Soral, sanata ve teknolojiye olan ilgisiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

İlyas Yalçıntaş'tan kötü haber! İlyas Yalçıntaş'tan kötü haber!

bensu soral tablo resim

Eşi Hakan Baş'ın da yol göstermesiyle dijital sanatlara ilgi duymaya başlayan Bensu Soral, geçtiğimiz yıl Peppap'a yaptığı yatırımla gündeme gelmişti.

İstinye'de magazinburada.net kameralarına konuşan Bensu Soral, ilk NFT eseriyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

"YAKINDA BİR PROJEYLE DÖNECEĞİM"

Bensu Soral söze yakında yeni bir projeyle döneceğini açıklayarak başladı. Projenin mecrasıyla ilgili görüşmelerin devam ettiğini söyleyen Soral, "Şu anda görüşmelerimiz devam ediyor. Yakında döneceğim artık bir projeyle" dedi.

Soral, helikopter kazasında ailesiyle birlikte hayatını kaybeden basketbol efsanesi Kobe Bryant'ın karakalem tekniğiyle resmedildiği eseriyle ilgili "Eşim daha çok bu işlerin içinde ben de farkındalık yaratmak, bakın dünyada böyle bir trend var diyerek dikkat çekmek maksadıyla o resmi yükledim. İnternette sanatsal çalışmalar artık dijital olarak satılabiliyor. Tepkiler çok güzel. Bir sürü insan merak ediyor. Ben de sorularına cevap veriyorum" şeklinde konuştu.

bensu soral

"BAKIŞA GÖRE SICAK YA DA SOĞUK OLABİLİRİM"

Kendisi hakkında soğuk bir kadın imajı olduğu yönünde haberler çıkan Bensu Soral, konuyla ilgili "Ben aslında kişinin bakış açısına göre soğuk ya da sıcak olabilirim. Bu tamamen bakış açısıyla ilgili. Benim hakkımda soğuk birisi diye yazdılar söylediğim bir sözden dolayı ama aslında sıcak biriyimdir" ifadelerini kullandı.

BENSU SORAL'IN ESERİ 5 GÜN AÇIK ARTTIRMADA KALACAK

OpenSea'de açık artırmaya çıkan ürünün minimum teklif fiyatı 2,5 ETH'den başlıyor.

Bu miktarın 4 bin 449 dolara denk geldiğini belirtelim.

Dün yüklenen esere şimdilik teklif veren olmadı.

Eser, 5 gün boyunca açık artırmada kalacak.

BENSU SORAL kobe bryant nft open sea