Bella Hadid, bir dergiye verdiği röportajda yine cesur ve açık sözlülükle düşüncelerini dile getirdi. Filistin halkı adına savunuculuk yapan Hadid, "Bu dünyaya model olmak için gelmediğini anladım" söyledi. Hadid, Kaliforniya'da büyüdüğünü ve 2000 yılında anne ve babasının boşanmasının ardından Filistin bağlarından koptuğunu hissettiğini söyleyen Hadid, hislerini şöyle dile getirdi: "Uzun zamandır Filistin köklerimi özlüyordum ve bu beni gerçekten çok üzgün ve yalnız hissettiriyordu. Her gün babamla birlikte olmayı, ibadet edebilmeyi ve Müslüman bir kültürde yaşayabilmeyi çok isterdim. Ama bana bu verilmedi. Filistin'i hiçbir zaman özgür görememiş, orada yaşayan yaşlılar ve büyüyüp güzel bir hayat sürebilecek çocuklar için çabalıyorum. O kadar şanslıyım ki, istediğim ve hissettiğim gibi konuşabileceğim bir pozisyondayım.

'İŞLERİMİ KAYBETTİM'

Düşüşe geçtim. İşimi kaybettim. O kadar çok şirket benimle çalışmayı bıraktı ki... Yedi yıldır evlerinde yemek yediğim arkadaşlarım gibi beni tamamen bırakanlar oldu. Bu dünyaya model olmak için gelmediğini anladım. Mesleğimden olmak beni korkutmuyor"

Adıyaman'da yardım dağıtan Mahsun Kırmızıgül'ü gözyaşlarına boğan mesaj! Adıyaman'da yardım dağıtan Mahsun Kırmızıgül'ü gözyaşlarına boğan mesaj!

Bella Hadid, Müslüman bir kültürde yaşamayı çok isterdim'