Darülaceze'de yaşayan Zerrin Özer'in son durumu! Darülaceze'de yaşayan Zerrin Özer'in son durumu!

Acun Ilıcalı, şimdilerde oyunculuk yapan eski Survivor yarışmacısı Serkay Tütüncü'yü isim vermese de çok sert sözlerle hedef almış, 'nankör' ve 'kansız' tepkisi gündem olmuştu. Tütüncü'den ünlü televizyoncuya yanıt gecikmemişti. Fenomen yarışmada iki kez mücadele edip, 2020'de finalist olan bir diğer oyuncu Barış Murat Yağcı, çok konuşulan tartışmayı değerlendirdi.

Survivor'ın 2020 ve 2022 sezonlarında mücadele eden Barış Murat Yağcı, sahiplendiği köpeğine Nişantaşı’ndaki petshop’tan alışveriş yaparken objektiflere takıldı

"GEMİLERİ YAKMANIN MANASI YOK"

Acun Ilıcalı ile 2016 yılında Survivor’da yarışan Serkay Tütüncü arasındaki polemiği değerlendiren Yağcı, yarışmanın pek çok isme yeni kariyerler ve kapılar açtığını söyledi. Ünlü isim, "Sizce ortada bir vefasızlık var mı?" sorusunu cevapladı.

"Acun abinin programlarında çok insan çıkış yaptı, hayatları değişti. İki taraf için de gemileri yakmanın manası yok. Bir dönem de olsa orada büyük bir aileydik, birlikte bir şeyler yaptık. Acun Medya da bize emek verdi, biz de onlara verdik. Kullanılan bazı kelimeler var, onlar sorun ediliyor. Acun Medya programlarıyla birçok insana farklı kapılar açıyor. Nankörlük ya da nankör olmamak gerekiyor. Direkt Serkay özelinde söylemiyorum, genel olarak yarışmacılar olaya böyle bakmalı."