Barış Arduç, Erdinç Gülener ve Mehmet Özgür gibi isimlerin başrollerini paylaştığı TRT1 ekranlarının sevilen yapımlarından olan Alparslan Büyük Selçuklu, izleyenleri ekran başına kilitliyor.

Barış Arduç'un dijital dizi projesi "Kulüp"ün çekimleri nedeniyle sezon finalinin hemen ardından ekip 2 bölüm daha çekmiş ve yeni yayın dönemine hazırlık yapmıştı. Yeni sezon tanıtımı ilk yayınlanan dizi de olan projeye Serhat Tutumluer, Kayra Zabçı, Bora Cengiz, Umut Karadağ ve Öykü Gürman katılmıştı.

Barış Arduç'lu Alparslan Büyük Selçuklu'da flaş ayrılık! Sevilen karakter veda etti

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; "Alparslan Büyük Selçuklu" dizisinde yeni sezonda flaş bir ayrılık yaşanacak. Rekortmen dizide Tuğrul Bey karakterine hayat veren Barış Bağcı projeye veda etti. Başarılı oyuncu şu günlerde yeni gelen projeleri değerlendiriyor. Konya Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Bağcı, ayrıca son yıllarda Diriliş, Çember ve Masumlar Apartmanı'nda rol almıştı.

Seçim öncesi önemli çağrı: Sanatçılardan 'Sandığa Sarıl' kampanyası! Seçim öncesi önemli çağrı: Sanatçılardan 'Sandığa Sarıl' kampanyası!

Barış Arduç'lu Alparslan Büyük Selçuklu'da flaş ayrılık! Sevilen karakter veda etti