2017'de hayatını birleştirdiği Almeda Abazi ile mutlu bir evliliği olan iki çocuk babası Tolgahan Sayışman, Hülya Koçyiğit'in programında şöhret yönetimi hakkında konuşmuştu.

Barbaros Hayreddin Paşa dizisindeki savaş sahnesi Tolgahan Sayışman'ı hastanelik etti

Sayışman, “Son dönemde sosyal medyanın bu kadar insanın hayatını satın aldığı dönemde, artık kontrol sizden çıkıyor. Çok farklı bir noktadayız. Bunu çok konuşuyoruz. Eskiden ulaşılmazlık vardı, şöhreti başka seviye taşıyordu. Şimdi o tamamen kalktı. Son birkaç senedir özellikle istediğiniz noktadan sosyal medya sayesinde istediğiniz kişiye, bir şekilde en direkt yoldan ulaşılabilir hale geldiniz. Durum öyle olunca şöhret algısı da biraz farklı yöne kaydı. Günümüz şöhret yönetimi, eskiye göre biraz daha değişti. Benim dönemimde yapılması gerekenler farklıydı, şimdikiler daha farklı” demişti.

Barbaros Hayreddin Paşa dizisindeki savaş sahnesi Tolgahan Sayışman'ı hastanelik etti

Mahsun Kırmızıgül: Halkla acının en dibini yaşıyoruz! Mahsun Kırmızıgül: Halkla acının en dibini yaşıyoruz!

HASTANEYE KALDIRILDI

‘Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı’ dizisinde yer alan Tolgahan Sayışman, hastanelik oldu. Rol gereği sık sık at üzerinde olan ve kılıçlı talimlerde bulunan Sayışman, önceki gün gerçekleşen savaş sahnesinde ayak bileğindeki ezilme ve elinde oluşan kesiklerden dolayı hastaneye kaldırıldı.

Barbaros Hayreddin Paşa dizisindeki savaş sahnesi Tolgahan Sayışman'ı hastanelik etti

SAĞLIK DURUMU

Gerçekleşen yaralanma sonrası Altunizade Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alınan Sayışman’ın durumunun iyi olduğu öğrenildi. Yapılan tedavi sonrası istirahate çekilen Tolgahan Sayışman’ın rahatsızlığından dolayı dizi çekimlerine üç gün ara verildi.