Aynur Aydın, Makedonya’da verdiği konserde başına gelen ilginç taciz olayını yıllar sonra ilk kez anlattı. “Henüz profesyonel sahne hayatıma yeni başlamıştım. İlk konserimi veriyordum” diyen şarkıcı, o gün için yaşadıklarına bir türlü anlam veremediğini de dile getirdi.

“RAKİPLERİMİN İŞİ…”

Uçankuş’ta yer alan habere göre, olayın gerçekleştiği geceye dönen Aynur Aydın, şu ifadeleri kullandı: “İlk konserimi verdiğim zamanlarda Makedonya'da bir mekanda sahneye çıkmıştım. O zamanlar daha çok yeniydim, 3-4 aylık bir kariyerim vardı. Gecede sahneye çıktım. Şarkılarımı söylüyorum. Bir kız en ön sırada oturuyor. Bütün gece kafama fıstık atıp eliyle beğenmediğini belirten işaretler yapıyor. Böyle bir sahne tecrübesiydi, yani çok ilginçti. Hiç anlam veremedim.”

Aynur Aydın’dan ‘Taciz’ İtirafı! ‘Sahnede…’

Yaşadığı bu tuhaf olay sonrası şaşkına dönen Aynur Aydın, böyle tepki veren kişinin neden konser sonuna kadar mekanda kaldığını hiç anlayamadığını söyledi. “Hem beni sevmeyip, hem de konserime geliyor. Bir de inatla gece boyunca gitmiyor” diyerek şaşkınlığını ifade eden ünlü şarkıcı, şöyle devam etti: “Açıkçası bu kişiyi rakiplerimin tuttuğunu düşünüyorum. Çünkü başka mantıklı bir açıklaması yok. Sevmediğin bir kişinin konserine gidip neden en önde durup sonuna kadar beklersin ve böyle bir hareket yaparsın. Kesinlikle beni kendilerine rakip olarak gören ya da çekemeyen birileri bu kızı gönderdi ve böyle bir şey yapmasını istediler.”

Aynur Aydın’dan ‘Taciz’ İtirafı! ‘Sahnede…’

Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar'a lan aşkını haykırdı! Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar'a lan aşkını haykırdı!

“YILLAR GEÇTİ AMA UNUTAMADIM…”

O dönem bu olayın kendisini şoke ettiğini ama şimdi yaşadıklarına gülüp geçtiğini belirten Aydın, “Zaten üzerinden çok zaman geçti. Kimin yaptırdığını da bilmiyorum ama çok anlamsız bir olaydı. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen o olayı unutamadım” şeklinde konuştu. Aydın, bazen sahneye çıktığında o günü hatırladığını ve yeniden böyle bir olay yaşamamak için etrafına baktığını da sözlerine ekledi.