Ünlü oyuncu Aydan Şener'in Star TV'de yayınlanan Menajerimi Ara dizisiyle ekrana döneceği öğrenildi.

menajerimi ara aydan şener

Star TV'de pazar akşamları ekrana gelen Menajerimi Ara dizisinin 31. bölümünde Türk sinemasının usta ismi Aydan Şener, sürprizi yaşanacak.

Başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Özge Borak ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı Menajerimi Ara'nın 28 Mart Pazar ekrana gelecek olan 31. yeni bölümünde Aydan Şener de izleyici karşısına çıkacak.

Fahriye Evcen doğum gününü kutladı! 2 çocuk annesi fit görünümüyle beğeni topladı Fahriye Evcen doğum gününü kutladı! 2 çocuk annesi fit görünümüyle beğeni topladı

menajerimi ara aydan şener

HEM GÜZEL HEM DE AYDAN ŞENER!

'Çalıkuşu' dizisinde canlandırdığı 'Feride' karakteriyle özdeşleşen, kariyerine sığdırdığı 'Küçük Ağa', 'Samanyolu' gibi projeler başta olmak üzere birçok dizi, film ve tiyatro oyununun yanı sıra güzelliğiyle de izleyenleri büyüleyen usta oyuncu Aydan Şener, uzun bir aradan sonra televizyon ekranına 'Menajerimi Ara' dizisiyle dönüyor.

aydan şener

Şener'in izleyici ile buluşacağı bölümde nasıl bir hikayeyle seyirci karşısına çıkacağı ise şimdilik sürprizini koruyor.

aydan şener binnaz avcı

SERDAR ORTAÇ DA DİZİDE OYNAYACAK

Menajerimi Ara dizisine katılan bir diğer ünlü isim de pop müziğin başarılı ismi Serdar Ortaç ve sevgilisi Seçil Gür. 

Çekimleri Ortaç'ın ofisinde yapılan dizinin içinde kendi hikayesiyle var olacağını açıklayan Serdar Ortaç, "Depresyondan çıkacağım" diyerek rolüyle ilgili spoiler vermişti.