Atiye dizisinin 2. sezonu Netflix'te yayınlanmaya başladı.

atiye dizisi beren saat

Netflix, Beren Saat için geleneksel olarak Cuma günleri yerli yapım projeleri yayına alma geleneğini Atiye için değiştirdi. Beren Saat'in dizisi 10 Eylül Perşembe platformda yerini aldı. Dizinin ikinci sezonundaki Melisa Şenolsun ve Metin Akgülder arasında geçen seks sahneleri gündem oldu. Yeni Akit gazetesi o sahnelere "rezil" dedi. Yaptığı yayınla Beren Saat'i hedef gösterdi.

MELİSA ŞENOLSUN VE METİN AKGÜLDER'İN SEKS SAHNELERİ OLAY OLDU

melisa şenolsun metin akgülder seks sahnesi

İşletmeci Umut Evirgen’le aşk yaşamaya başlayan Melisa Şenolsun, geçtiğimiz günlerde Kerem Bürsin ve Burak Deniz’i sosyal medyada takip etmeyi bıraktığı, Metin Akdülger’i de takip etmeyi bırakıp sonra yeniden takibe aldığı haberleriyle gündemdeydi. Şenolsun'un Netflix'teki Atiye dizisinde Metin Akgülder ile çektiği seks sahneleri Türkiye'de gündem oldu.

YENİ AKİT SEKS SAHNELERİNİ YAYINLAYIP "REZİL" BENZETMESİ YAPTI

Yeni Akit gazetesi ünlü oyuncu Beren Saat’in başrolünü oynadığı Atiye dizisi hakkında ‘rezil sahneler’ ifadesini kullandı. Atiye dizisinin 2. sezonun yayın tarihini duyuran haberi manşetine taşıyan gazetenin kullandığı ifadeler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

beren saat atiye netflix öpüşme

İŞTE YENİ AKİT'İN BEREN SAAT İÇİN KULLANDIĞI O İFADELER

"Türkiye’deki yayınlarında da skandal içeriklerle dolu +18 ibareli, çocukları hedef alan platform Netflix’te ahlaksız diziler yayınlanmaya devam ediyor.

Ahlaksız sahneleriyle tepki çeken Atiye dizisinin 2. sezonu fragmanı yayınlandı.

Göbeklitepe'den Nemrut'a uzanan bir hikayeyi anlayan Atiye dizisinin 2. sezonuyla ilgili ortaya iddia atıldı.

Kızılcık Şerbeti'nde kriz! Evrim Alasya seti birbirine katıp küfürler yağdırdı Kızılcık Şerbeti'nde kriz! Evrim Alasya seti birbirine katıp küfürler yağdırdı

Türk-İslam kültürüne adeta savaş açan projelerde rol üstlenen, Atiye dizisinde performansıyla dipleri boylayan Beren Saat isteğiyle Netflix yönetimini şaşırttı.

beren saat akit

Yeni sezonun başlamasına az bir süre kala, dizinin perşembe günü yayınlanmasıyla ilgili gerçek ortaya çıktı.

Günü değişen diziyle ilgili karar alan Pedofili propagandasıyla bilinen Netflix yönetiminin bu kararında Beren Saat’in etkili olduğu kaydedildi.

Beren Saat Netflix’i ‘totem’ diyerek kafaladı."