Terazi’ye güzel, Boğa’ya kötü haberler !

Haftanın son günü nasıl geçecek? Günlük burcum ne diyor? En isabetli burç yorumları ünlü astrolog Binnur Sormageç’ten. İşte 26 Ekim Burç yorumları...

Terazi’ye güzel, Boğa’ya kötü haberler !

21 MART 20 NİSAN KOÇ
Aşk planlamalarınızda olumlu sonuçlar alacağınız bir gündesiniz. Karşı cinse oldukça çekici geleceğiniz ve onlarla derin sohbetler yapabileceğiniz bugünlerde duygusal konularda sevildiğinizi görmek sizlere son derece iyi hissettirebilir. Aşk konusundaki bu pozitif enerjili haliniz iş ve diğer planlamalarınızda da etki edebilir.

21 NİSAN 21 MAYIS BOĞA
Söylemek istediklerinizi açık yüreklilikle dile getireceğiniz bir gündesiniz. Dayanamadığınız ya da saklamak zorunda hissettiğiniz bazı kişi ve konuların sizde yük yarattığını görerek bu konularda aktif bir çaba içerisine girip her şeyi tertemiz bir konuma getirip yaşama sıfırdan başlamayı isteyebilirsiniz. Huzurlu olacaksınız.

22 MAYIS 21 HAZİRAN İKİZLER
Bugünlerde saf ve temiz yüreğiniz, iyi niyetiniz ortaya çıkabilir. İyi niyetinizin farkında olan kişiler sizlere benzer bir segmentte yaklaşarak daha da iyi hissetmenize neden olacak. Gününüzün olayı kesinlikle kendiniz için en doğru seçimleri yapabilmek olacaktır. Ayrıca zamanda sizleri kıskanan kişiler de olabilir. 

22 HAZİRAN 22 TEMMUZ YENGEÇ
Bugünlerde çevrenizi sorgulama moduna geçebilirsiniz. Onların sizin hakkınızdaki fikirlerini ve düşüncelerini de merak edebilirsiniz. Sırlarınızı verdiğiniz kişiler sizlerin tavırlarını destekleseler de en nihayetinde kararınızı sezgileriniz ile verin. Kariyer bağlamında başarılı olabilmek için daha konsantre olmanız gerekmekte. 

23 TEMMUZ 23 AĞUSTOS ASLAN
Yapmak istediğiniz birkaç şey var. Bunların hepsinin üzerine yürüdüğünüzde hiçbirini yapamayacağınızın farkında olmalısınız ayrıca iş stresiniz de artabilir. Bilgi alışverişi için uygun bir gün. Ayrıca dostluklarınıza da güven içerisinde yaklaşabileceğiniz bir gündesiniz. İşlerinizi sıralı yapmak yeterli olacaktır. 

24 AĞUSTOS 23 EYLÜL BAŞAK
Bugünlerde bir hayli taktir edilebilirsiniz. Yaptığınız güzel şeyler su yüzüne çıkarak taktir görmenize neden olabilir. İletişimsel anlamda herkesle uyumlu olabilme fırsatı yakalayabileceksiniz. Karakteristik olarak pozitif yönleriniz ortaya çıkabilir ayrıca dostlarınıza çeşitli ikramlar yapmak ve onları ağırlamak için de uygun bir gün. 

24 EYÜL 23 EKİM TERAZİ
Güvencenin hayatınızda ön plana çıkabileceği bir gündesiniz. Maddi yatırımlarınızla alakalı dikkatli olmalısınız, harcamada yanlışlıklar yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan kişiler bilhassa yanlış yatırım yapmanıza neden olabilirler ya da ödemeyecekleri borç parayı sizden isteyebilirler. Maddiyatınızı korumak için dikkatli olun. 

24 EKİM 22 KASIM AKREP
Bugünlerde her alanda tedbirli bir haldesiniz. Hiçbir şeyin size sürpriz olmasını istemiyor ya da izin vermiyorsunuz. Bu durum iş yerinizde ve ruhsal planda asilik olarak adlandırılabilir. Stresinizi yönetmeyi iyi başarabilmeniz gereken bir gündesiniz. Duygusal açıdan karmaşık konular tekrar gündeme gelebilir. 

23 KASIM 22 ARALIK YAY
Kendinizin özgürlük ilanını vermiş bir haliniz olabilir. İlişkisel konularda bu denli özgürlük ihtiyacı problem çıkartabilir. Merkezde kalmalı ve dengeli olmayı istemelisiniz. Kariyer bağlamında bugünlerde hevessiz hissedebilirsiniz. Tatil isteklerine yönelmek isteyebilirsiniz. Dinlenmek istemenizde sakınca elbette yok.

23 ARALIK 20 OCAK OĞLAK
Kendinizi endişeli hissedebilirsiniz. Ruhsal sağlık problemi olan Oğlak'ların bu problemleri çözümlemeye başlamaları açısından uygun bir gün. Ancak yoğun derin düşünceler ve aşırı tedbir isteği panik atak gibi problemlere sebep olabilir. Böyle hisler aklınıza geldiğinde dostlarınızdan yardım almaya meyil edebilirsiniz.

21 OCAK 19 ŞUBAT KOVA
Başkaları ile fikir paylaşımı içerisinde son derece hevesli olsanız da dostunuzu düşmanınızı iyi ayırt etmeniz gereken bir gündesiniz. Bazı kişilere tamamlanmamış projelerinizi anlatmamanızda fayda var. Yaratıcı ve üretici halinizden yararlanmak isteyen kişiler sizleri demoralize ederek projelerinizi yok etmeye çalışabilirler. 

20 ŞUBAT 20 MART BALIK
Bugünlerde çevrenizde birleştirici faktör oynayabilirsiniz. Yaptığınız iyilikler ruhunuzun da iyi hissetmesine vesile oluyor. Özellikle partner ailesi ile olan ilişkilerin gelişebileceği bir gündesiniz. Onları yemeğe davet etmek ya da ilişkileri yakınlaştırmak için daha farklı planlamalar yapmak için uygun bir gün.

YORUM EKLE