Tatile Çıkarken Yanınıza Almanız Gereken 3 Burç!!

Tatilden keyif almak, istediği gibi tatil yapmak isteyenlere tatile çıkılabilecek insan burçlarından bahsettim. İşte tüm detaylar...

Tatile Çıkarken Yanınıza Almanız Gereken 3 Burç!!

   Tatile çıkarken yanıma almam gereken üç burç? Evet, doğru okuyorsun, çünkü gideceğin yer, yapacağın şey, konum, eğlence vs. her ne olursa olsun yanında eğlenceli, eğlenmeyi bilen, daha sakin tatil istiyorsan sakin olabilen, kısacası her türlü şeye adapte olabilen kişiye, kişilere ihtiyacın var. Tatile kiminle gittiğin oldukça önemli yani… Tabi illa ki biriyle mi gideceksin? Hayrı tabi ki… Boğalar daha sakindir, Kovalar kalabalığı pek sevmez ve girmekten kaçınırlar, Balıklar ise iç dünyalarına kendilerini vermek isterler ve daha çok kafa dinlemek isterler. Dolayısıyla onlar tek gitmeyi severler. Bu ayrı bir konu, ancak eğlenmek istiyorsan, biraz kafa dağıtıp stres, sıkıntı hiçbir şey kalmasın, muhabbet koyu ve uzun olsun vs. diyorsan da yanına alacak olduğun burç hangisi olmalı?

Eğlencenin Dibine Vurmak İçin Bir Adet Yay Burcu Yeterli!

   Tüm sene çalıştın, yorgunsun, gece gündüz demeden dişini tırnağına taktın ve çalıştın. E iyi bir tatili hak ettin… Bütçen hazır, rotan belli, sıra geldi ki kiminle gideceksin? Sorunsuz, ağzının tadıyla tatil yapmak ve sonrasında evine geri mi dönmek istiyorsun? O zaman doğru seçim sporun, eğlencenin ve adrenalinin, akşam danslarının, keyifli zamanın dibine vurmaya bayılan Yay burcu olacaktır. Yay burcu bir arkadaşını kap ve git tatile!

Sorunsuz Tatil Olsun Yeter Diyenlere Bir Adet Terazi Yeter de Artar Bile!

   Tatile çıkıp bir üzerine sosyal medyadan düşman mı çatlatacaksın? Oh bunu yaparken de stres sıkıntı, sorun olmayacak hiç. Sadece deniz, kum, güneş, doğa ile iç içe olacak ve onların tadına varacaksın. Peki ya bu tatilde hangi arkadaşına ihtiyacın var? Her ortama uyum sağlayan, her yere gelebilecek, kavgadan gürültüden tamamen uzak, kalp kırmayı sevmeyen Terazi burcundan yana kullanacaksın tabi ki!

Anın Tadına Varmak ve Kafana Göre Tatil İçin İkizler!

    Plansız, programsız bir tatil düşün. Nasıl olur, çok karmaşık, kararsız kalırız problemin olmayacak! Canın her istediği yere gidecek, ister oturacak istersen kalkacaksın. Kimi zaman tüm gün yatacak kimi zaman sabahlara kadar eğleneceksin. Dedikodunun dibine vuracak, iki lafın belini değil tüm vücudunu kıracaksın! Tabi ki bunu kiminle yapabilirsin? Kafana göre tatil için İkizler!

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE