Sözcü Gazetesi'nde Sürpriz Ayrılık! İstifayı Sosyal Medyadan Duyurdu

Astroloji yazarı Dinçer Güner, 5 yıldır köşe yazarlığı yapıp günlük burç yorumladığı Sözcü Gazetesi'nden istifa etti. Güner, istifayı sosyal medya hesabından duyurdu.

Sözcü Gazetesi'nde Sürpriz Ayrılık! İstifayı Sosyal Medyadan Duyurdu

Sözcü Gazetesi bir yazarıyla yollarını ayırdı.

Gazetede 5 yıldır gazetede köşe yazarlığı yapan Astroloji yazarı Dinçer Güner, kurumdan ayrıldığını açıkladı.

Sözcü gazetesi ile ayrılık haberini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyuran Güner, "5 yıldır yazarlığını yaptığım Sözcü Gazetesi ile yollarımızı ayırdık" dedi.

DİNÇER GÜNER KİMDİR?

Dinçer Güner 29 Nisan 1984 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini aldıktan sonra bir süre basın danışmanlığı ve kitap editörlüğü yapmıştır.

En büyük hobisi olan astrolojiyi profesyonel bir işe dönüştürmek için Öner Döşer'in kurduğu AstroArt Astroloji Okulunda temel ve ileri seviye astroloji dersleri alarak mezun oldu. 

dinçer güner

Dinçer Güner sonra Merih Akalından Hint astroloji dersleri ve psikolojik dinamikleri anlamak için Prof. Dr. Mehmet Zarasızoğlun'dan sistem ve aile dizimleri alanında psikoterapi eğitimi aldı.

Güner kendi kurduğu astroloji bloğunda gökyüzü olaylarını ve insanlar üzerindeki etkilerini yazıyor. Bireysel danışmanlık, astroloji alanında eğitim ve seminerlere devam ediyor.

Dinçer Güner, TV programlarına konuk olmasının yanı sıra Sözcü ve Morhipo dergi ve gazetelerinde yazılar yayımlamaktadır. 

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2020, 15:05

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE