“Seni Ben Yarattım” Triplerine Giren Burç Hangisi?

İlişki içerisinde her şey harikayken, dünya bir masal dünyasıyken ayrılır ayrılmaz dünyayı dar eden insanlar... Bir de "seni ben yarattım" triplerine girmezler mi? Acaba hangi burç insanı bu triplere giren, burnundan kıl aldırmayan, ego dünyası?

“Seni Ben Yarattım” Triplerine Giren Burç Hangisi?

  Birlikte olduğunuz son insanı düşünün ve kendinize sorun; son insana ne kattınız? Nasıl bir birlikteliğiniz vardı? Belki bu süreçte bilgi birikiminizi belki de tüm mal varlığınızı onunla paylaştınız. Ya da hayat zaten müşterektir deyip gerçek bir ilişki yaşayabilmek için her şeye katlandınız her şeyi paylaştınız ve çok da çabaladınız. Zaman zaman çevrenizden de kötü tepkiler aldınız ve yeri geldi onları karşınıza aldınız ve hatta kötü eleştirilere bile maruz kaldınız. Ancak hiçbir söyleneni dinlemediniz ve yine de kendi istediğinizin peşinden gittiniz. Çünkü kendinizce bir sebebiniz vardı ve siz sadece kendi isteklerinizin peşinden gittiniz, kendi arzularınızı önemsediniz. Peki ya sonra ne oldu? Ne değişti tam olarak?

“Seni Ben Yarattım” Triplerine Giren Burç Hangisi?

O kendinizi çok kaptırdığınız ilişkiniz bitti ve içinizdeki kibir kendini dışarı çıkarmaya çalıştı ve bunu başardı. Hani siz çok cömerttiniz hani çok yüce gönüllüydünüz? İşler istediğiniz gibi gitmedi ve siz evrim geçirdiniz. Peki ya bunlar nasıl oldu? Yoksa siz insanlar üzerinde otorite kurmayı seven, hayata geliş amacı sadece egosunu tatmin etmek, kendini beğenmek ve eleştirilmekten hep kaçınan, narsist bir insan mısınız? Yoksa siz bir Aslan burcu musunuz?

“Seni Ben Yarattım” Triplerine Giren Burç Hangisi?

Hadi şimdi bir miktar geriye saralım ve birliktelik döneminize gidelim. Her şey güzel, her şey iyi ve her şey çok güzel. Konu ayrılığa geldi ve ne oldu? İşler baştan sona değişti değil mi? O eli açık olan insan birden devleşti mi? Sonra tabi işler biraz Türk filmlerine dönüşmeye başladı ve sevgilinize söylemiş olduğunuz tek bir cümle bile o insanı silmeye yetti gitti. “Seni ben yarattım!”. Peki ya bu tam olarak neyin kafası acaba? Kimin havası bu? Kim kimi yarattı ya? Kendini bilmez, egoist bir Aslan, sınırını yine fazla aştı ve yine egosuna yenik düştü. Hem burnundan kıl bile aldırmadı hem de karşı taraftakini yerle bir etmek için elindeki o son kozu da kullandı. Sevgili Aslan burçları, egonuzu biraz azaltmanız sizin için de çevreniz için de çok iyi olacaktır.

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE