Rakibini Zekasını Kullanarak Yerle Bir Edebilecek Burçlar Hangileri?

Her burcun kendine göre bir özelliği ve karakteri vardır. Peki ya rakibini zekasıyla ezecek, onu yerle bir edebilecek olan burçlar hangileri? Bakalım siz o burçlardan birisi misiniz?

Rakibini Zekasını Kullanarak Yerle Bir Edebilecek Burçlar Hangileri?

   Biriyle tartışmaya girmeden önce düşünür müsün hiç? Ya rezil olursan, ya altta kalırsan falan diye? Peki ya tartışma sırasında nasıl davranırsın? Yani o an kendini kontrol edebilir misin yoksa bodoslama dalar mısın? Yumruklarını mı kullanırsın yoksa sözlerine mi başvurursun? Belki de kısa süre ölü taklidi yapıp biraz durulma bekler sonra mı girersin konuya? Yoksa kendini asla kontrol edemez Allah ne verdiyse konuşur musun? Peki ya kendini savunma sırasında hangi silahına başvurursun? Bugün senin için bir yazı hazırladım ve bu yazı içeriğinde zekasını kullanarak tarihin tozlu sayfalarında sana yer açacak olan iki burçtan bahsedeceğim. Bakalım hangi burçları kullandık ve hangi burçlar zekasıyla herkesi ezer geçer?

Rakibini Zekasını Kullanarak Yerle Bir Edebilecek Burçlar Hangileri?

Zeka Küpü İkizler Burcu

  Kavgaya tabi ki herkes karşı ama herkesin kendini gerçekten savunması gereken bir dönemdeyiz de. O sebeple topu tüfeği hep hazır tutmak, kenara koymamak gerek. Ama en verimli ve en gerçekçi koruma, kavga, tartışma, kesinlikle zekayla olandır. O zaman kavga gerçek bir sonuca varır işte. Konu zeka olduğunda da İkizlerden bahsetmek zorundayız. Çükü zihninin içinde fırtınalar kopan bu arkadaşlar, asla yerinde duramıyor ve entelektüel birikimini kullanarak her girdiği ortamda kendini fark ettirmeyi başarıyor. Kavgadan gürültüden hoşlanmaz kaçınır ama gerektiğinde kelimeleri cımbızla seçiyor ve savunmasını yaptıktan sonra en küçük bir ayrıntıyı yakalayarak atağını yapmayı başarıyor. Öldürücü darbesini yaparken önce rakibinin zayıf noktasını buluyor, gözüne kestiriyor, sonra da sözlerini o yöne çevirerek kendini çok başarılı bir şekilde savunuyor. Ne elini kirletiyor böylece ne de seviyesini düşürüyor. Zekasının hakkını her daim veriyor.

Rakibini Zekasını Kullanarak Yerle Bir Edebilecek Burçlar Hangileri?

Sözleriyle Döven Kova Burçları

 Bakmayın Kova burçlarının öyle dik başlı duruşlarına, muhalif tavırlarına. Kanında asillik var ve bu asillikten söz etmemek olmaz. Standart bir Kova burcu insanı, ağız dalaşına girmekten hoşlanmaz. Adaletli tarafı ile orantısız güç kullanmayı da sevmez ve izin vermez buna. Zaten mesafeli bir insan olduğunu da biliyoruz onların. Hiç düşünebilir misiniz karşısındaki insanın gırtlağına yapıştığını? Ya da saç baş yerlerde süründüğünü? Varsa tanık olan birisi bunu söylesin ama dikkat etsin. Çünkü bu arkadaş büyük ihtimal ya Mars Koçu’dur ya da Yay’dır. Kova burçları, kavgada sadece kelime gücünü kullanır ve rakibini, düşmanını yerin dibine batırır durur. Karşısına geçen kişi kim olursa olsun ortada yanlış bir durum olduğunu bilir ve haksızlıktan nefret eden yapısı ile hak edene gerekli cümlesini yapıştırır.

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE