Rahatının Bozulmasından Hoşlanmayan Burçlar

Her burcun kendine özgü huyları vardır. Kimi burçlar rahatının asla bozulmasını istemez ve bu durumdan asla hoşlanmaz. İşte o burçlar...

Rahatının Bozulmasından Hoşlanmayan Burçlar
    Kimi zamanlarda ne kadar plan yaparsak yapalım bazı aksilikler ile planlarımızın önüne engeller geçebilmektedir. Şimdi bu yazımıza kendince planlar yapan ve hatta tüm gününün planlayanları davet etmek istiyorum. Belki planınız işten çıkıp eve gidip dizi izlemek, ayaklarınızı uzatmak, temizlik yapmak vs. gibi çok sayıda plan yapmış olabilirsiniz. Bu gayet doğaldır ki sizin zaten kişisel hakkınız yani. Peki ya sen böyle planlar yaparken hayatın senin için yaptığı plan? Aniden gelen gelişmeler ile planlarını yapamazsan ne olur? Ya da sen dinlenmek için can atarken misafir gelirse? Bunun gibi daha çok neden oluşabilir planlarını gerçekleştirememen için. Bazı insanlar bu durumlarda esnekliğini korur zorlanmadan uyum sağlayabilirler. Ancak kimileri ise rahatının bozulmasından nefret etmektedir. Kelimenin tam olarak anlamından bahsedecek olursak kavramın tam karşılığı çıldırmaktır. Acaba sen de mi bu gruba dahilsin? Konfor, rahatlık denilince akan sular duruyor mu sende de? Acaba burcunla mı alakalı bu durum? Konforuna düşkün olan burçlara gel bakalım;

Hareket Etmekten Kaçan Boğa Burcu

   Boğa burcu, dingin ve ağır bir burçtur. Belki tüm burçlar arasında rahatının bozulmasından en nefret eden burç Boğa burcudur diye biliriz. Keyfine olan düşkünlüğünü her türlü ortamda gösterebilen bir burçtur. Yerini bulup konduktan sonra acil durumlar dahi hareket etmesini düşündürecek olan bir halde olurlar. Tembellik sınırlarını hep en son noktaya kadar taşır ve bunu kullanırlar. Yapılan planlar neyse ona mutlaka bağlı kalmak isterler ve bunu değiştiremezler. Çünkü Boğa burcu, anlık değişimleri sevmez. Boğa burcunun bu kadar çok istikrarı onlara güvenmemek için hiçbir sebep olmadığını da salında açıkça göstermektedir.

Boğa Burcu

Mekanın Sahibi Geri Geldi: Yengeç Burcu

    Mekan ile ilişkisi oldukça kuvvetli ve üst düzey olan Yengeç burcu insanı, rahatının bozulmasından nefret eder ve bozulduğunda da yengeç kıskaçlarını çıkarıp saldırmayı düşünebilir. Esnek olan bu burç aslında spontane davranmaya çalışarak rahatını korur ancak planı bozulduğu zaman nerede bu rahatlık nerede esneklik demeden duramazsınız maalesef. Onun sevgi dolu planının bozulması demek duygusallığın çöküşü demektir. Alınganlık ve hassaslık konusunda Yengeç burcu, normal ruh haline göre oldukça ters bir karaktere dönüşür.

Planına Dokunulmaz Aslan Burcu

    Aslan burçları tamamen dediğim dedik olan bir burçtur. Onun planını bozmak nasıl bir cürret? Aslan burcunun planının bozulması gergin ortam oluşturacağı için Aslan yakını olanlar durumu bilir ve ellerinden geldiğince planı toparlamaya çalışırlar. Aslan burcu insanı, planı bozulsa bile kibar ve anlayışlı yaklaşım sergilemektedir. Ancak teklifi geri çevrilecek olursa mutlaka gücenecektir ve içten içe bilenmeye başlar. Aslan burcu, rahatı o kadar çok seviyor ki ormanların kralı olduğunu her ortamda her yerde mutlaka göstermektedir.

aslan burcu

Sabırsızların Şahı Terazi Burcu

    Terazi burcu, anlık rahatlık ve huzuruna oldukça önem veren bir burçtur ve bu durumları öyle çok önemser ki rahatının bozulmaması adına kendinden ve birçok şeyden de taviz verebilmektedir. Onun tek istediği rahat bırakılmak, ona dokunulmamasıdır. Herkes istediğini yapsın kafasında olan Terazi burcu, çevresinde dönen olaylar ne olursa olsun rahatlamak istediği, dinlendiği anlarda umursamaz ve hiçbir şeyin ne olduğunu da görmezden gelir.

terazi burcu

    Bu dört burç, her biri rahatına oldukça düşkün olan ve rahatı, huzuru için elinden geleni yapar, yapmaktan çekinmez ve tüm kartlarını açık açık ortaya koyar. Önemli olan o huzur noktasına erişebilmektir işte. Daha fazla bilgi için takipte kalın!

  

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2020, 16:59

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE