Nisan Ayı Burç Yorumları I Burçlarla Karantinada Yaşam

Bu ay tüm burçlar dört duvar arasında mutfak - yatak düzleminde bir hayat sürdürürken, iç dünyamıza sıklıkla dönerek kendimizi ve planlarımızı yeniden yapılandıracağımız bir döneme giriyoruz. Sizin için nisan ayında burçları bekleyen etkilere dair aylık burç yorumlarınızı derledik...

Nisan Ayı Burç Yorumları I Burçlarla Karantinada Yaşam

Nisan ayında bizi ve sevdiklerimizi neler bekliyor? Hayatımızda nisan ayı boyunca hangi etkiler hakim olacak? Tüm detaylar haberimizde...

Tüm Burçlar bu ay bolca mücadele ediyoruz… Hazır mısınız?

KOÇ

Bu ayın gamlı baykuşu sensin sayın Koç insanı. Kendini düşünce denizinde bazen serbest stil bazen balıklama bazen de sırt üstü yüzerken bulabilirsin.

Nisan ayı sana uzun süredir şüphe duyduğun konularda aslında haklı olduğunu gösterebilir. Haksızlığa uğramanın ve uzun süredir verdiğin değerin karşılığını bir türlü alamamanın etkisi ile nisan ayında içinde biriktirdiklerini kusacaksın ve kendini harareti yüksek konuşmalar içinde bulacaksın. 

my little pony horn GIF

Ama iyi haber! Nihayet insanlara laf anlatmayı bırakıp, kendi sınırlarını çizmeyi öğreneceksin. İstediğini hayatının içinde, istemediğini de dışarı bırakmanın gücünü keşfedeceksin. Yağmur gibi yağmayı bırakıp bazılarını sensizliğin kuraklığında bırakmak eğlenceli olabilir… Artık senin kuralların, senin yolun var!

Tüm bunlar olurken bu ay kendini yalnız hissederek, kısa bir ergenlik turuna çıkıp “kimse beni anlamıyor” moduna girebilirsin.

Her zaman neşeli olan ve çevrendeki insanları toparlayan sendin. Sence de ketumluğu köşeye bırakmanın zamanı gelmedi mi? Şimdi içini döküp rahatla...Böylece sana gerçekten değer verenler kimlermiş göreceksin.

BOĞA

Nisan ayında küçücük fıçıcık içi dolu kaygıcık bilmecesinin cevabı sen olacaksın sayın Boğa insanı. 

Sağlık ile ilgili kaygıların, içine çekilmen ve ani iniş çıkışların nedeniyle yataktan sabahları güçlükle kalkabilirsin.

waking up GIF

Bu enerjisizlik ve kaygı bozuklukları da haliyle iştahıyla nam salan Boğalarımızı mutfak ve yatak odası arasına sıkışan bir hayata itecek. 

Sana acilen birinin  “Toparlan Bırakma Kendini” demesi gerek! çünkü alacağın haberler keyfini oldukça yerine getirecek bu ay.

Dengeyi iyi kurman gereken bir aydasın sevgili Boğa yakın çevren ile sıkı temasta olacaksın... 

İKİZLER 

Adeta geçen aylarda kendini salmanın acısını çıkaracaksın. Bu ay silkelenip her anlamda kendine geliyorsun. Buna sen bile şaşırabilirsin.

Üzerindeki pijamaları çıkarıp “amaaan karantinadayız zaten gören mi var” demeyi bırakacak ve kendine daha çok vakit ayıracaksın.. Peki bu sana ne mi getirecek?

Dış görünümün ve fikirlerin ile insanları etkiliyor olmak senin için hiç de şaşırtıcı olmayacak…Gelsin daha aktif sosyal medya, görüntülü konuşmalar ve mesaj trafiği….

Bu ayda karantinadayken aşkı bulursan şaşırmayacağız… Uzun süredir konuşmak istediğin veya hiç aklında olmayan biri ile temasa geçebilir ve aşkı bulabilirsin…Etkin her yerde olacak. 

Evli bir ikizlersen eşinle karantinada aşk bambaşka olabilir. Çocuk sahibi isen çocuğun ile ilgili gelişmeler ön planda olacak.

Yeni ay kadersel etkiler ile geliyor! Akışta kal....

YENGEÇ

Nisan ayının en sus pus burcu yengeç olacak. Normalde de hep içine atıyorsun zaten ama neyse…

cat animal morning penguin صباح GIF

Parasal sıkıntı, güvensiz hissetme derken hayatı gözden geçirecek yengeçlerimiz…

Borç alışverişinden ve kredi çekmekten uzak durman gereken bir dönemdesin. Bir süre kendi yağında kavrulman en iyisi olacak…

Partnerin var ise onun hayatındaki büyük değişim seni de etkisi altına alacak. 

Karantinanın da yüce etkisi ile aile konuları bu ay  daha çok gündemde olacak...evli iseniz eşinizin ailesi ile anlaşmak pek kolay olmayacak ( ne zaman kolay oldu ki dediğinizi duyduk)

Yeter bu kadar aile diyerek nisan ayı ve mayıs başı yer değişikliği yapman veya arkadaşlarla bir araya gelmen muhtemel. 

Duygusal ve hassas olabilirsin ama saf değilsin sen Yengeç kendine gel! sustun sustun ama bu süreçte bazı arkadaşlıklarını da gözden geçireceksin.

ASLAN

Karantinadan kendine yakışır şekilde aslanlar gibi çıkacaksın… uzun süredir geri planda duruyor ve gözlem yapıyordu aslanlar..Peki boş mu durdular?

Asla, İkili ilişkilerini gözden geçirdiler, sorumluluklarının farkına vardılar… vee tabii araya mesafe koyma konusunda en başarılı burç ödülüne layık olacaklar bu ay…Aslan gözünü açtı… 

Öz güveni yüksek aslanlarımız bu ay kendine yatırım yapacak, öğrenmekten mutluluk duyacak ve bu süreçten karlı çıkacak. 

Fakat ikili ilişkilerde haklı da olsa tüm aslanların fikri tartışmalara girmeyip kükrememesi gereken bir dönem… Çünkü düşüncelerindeki git geller kendin dahil herkesi yoracak….

cat yawn GIF

23-26 nisan arası ise diğer tüm burçlar gibi iş, aşk ve kariyerde ani ve beklenmedik olaylar yaşayacaksın.

BAŞAK

Başaklar korona, karantina derken elleri ile beraber tüm mahalleyi yıkamaktan helak oldular, dolaplarını çekmecelerini renk sırasına göre düzenlediler...çamaşır suları bu süreçte  yar ve yardımcıları oldu. 

Sakin ol Başak şimdi o elindeki çamaşır suyunu yavaşça yere bırak! Akşamdan çamaşır suyuna baştırdığın kuruntu ve kaygılarını artık bir köşeye  bırakmalısın. Sağlığına herkesten fazla dikkat etmen gereken bir dönemde olduğun ise bir gerçek.

Kuruntun nedeniyle yanıltıcı etkiler altında olabilirsin. İş ve stres kaynaklı ateş yükselmelerini panikle karşılaman olası. 

Beslenme, sağlık ve iletişim senin için bu ay ön planda. Hassas kalbin toplumsal konulara da kayıtsız kalamayacak…

home video infomercial GIF

Sen elinde sarı bezinle virüs ve mikroplara savaş ilan etmişken, bir yandan da kariyer ve kazanımlara odaklanacaksın… temizlik de yaparım kariyerde diyerek eline bir miktar para geçme ihtimali de oldukça yüksek….

Tıpkı İkizler gibi senin de bu ay eşinin (partnerin) ailesi ile ilgili konular hayatına yön verebilir. (umarız kayınvaliden karantinada sende değildir) Onlara göstereceğin hörmet artacak.

TERAZİ

Nisan ayı Teraziler için çok hareketli geçecek. Tüm kibarlığınızla karantinada nasıl hareketli geçebilir ki dediğinizi duyar gibiyiz…

Ah şimdi karantina olmasaydı dünya kazan siz kepçe gezerdiniz…. Ama şu süreçte  sosyal medya, telefon trafiği ve popüler bir insan olmakla yetinmek zorundasınız. 

Mutluluk duyacağınız bir dönem sizi bekliyor. Sevip sevilmenin tadına varacaksınız fakat siz yine de rehavete kapılıp bazı inatçı fikirlerinizin karşı tarafı ya sabır noktasına getirebileceğini unutmayın. 

Nisan ayında zaten hiç kullanmıyormuşsunuz gibi vicdanınız daha da artacak...Duygusallığınız tavan yapacak. Perdelerinizi kaldırıp kedi gibi bir insan olacaksınız

Beklediğiniz tepkileri karşıdan alamayınca hırçınlaşabilirsiniz.Kedi gibisiniz demiştik arada tımalayabilirsiniz. 

affection GIF

Tatlıya düşkünlüğünüz yakanızı karantinada da bırakmıyor. Üzerine bir de tembelliğiniz eklenince inatçı kilolarınızla savaşı kaybedip üzerine “birlikte güçlüyüz” çağrısı yapan fazla kilolarınıza kayıtsız kalmayan ekstra kilolar alabilirsiniz. 

Beni seven böyle sevsin de deseniz sağlık için dolaşım sisteminizi güçlendirmeli ve sadece izleyerek göz sporu yaptığınız egzersiz videolarındaki  “şimdi sırt üstü yatıyoruz” kısmının ilerisine geçmelisiniz.

AKREP

Sakin ol Champ! Bu ayın en sinirlisi Akrepler...

Look Whos Talking Now Reaction GIF

Hayatınızda biri varsa sabırlı günlere hazır olun…partmerinizin kariyerindeki bir takım  sıkıntılar ilişkinize yansıyacak.. Bekar akrepler sultanlıklarını ilan edebilirler.

Alması gereken sorumlulukların farkına varan akrepler, bu ay kendinde değişmesi gereken her şey için kolları sıvayacak. 

Ortaklı işleriniz varsa hızlı değişime, ve beraber iş yaptığınız kişilerle ilgili anlaşmazlıklara hazır olun.

Dışarı çıkamıyorsunuz diye kapı baca açık yatmayın sevgili akrepler, üşütme riskiniz yüksek. 

iki yüzlülük ve samimiyetsizliğe katlanamayan Akrepler için kötü haber nisan ayında arkanızdan işler çevrilebilir. Sizin sadık yariniz yine duygusal akrep sezgilerinizdir. 

Bazı alanlarda kontrolünüzün gücünüzün olmadığını görebilirsiniz. 

Hayatınızda biri varsa sabırlı günlere hazır olun…partmerinizin kariyerindeki bir takım  sıkıntılar ilişkinize yansıyacak.. Bekar akrepler sultanlıklarını ilan edebilirler. 

Sevdiğiniz insanla anlaşmazlık söz konusu olabilir, sert söylem, kavgalardan uzak durun.

YAY

Yakın çevre, sorumluluk akraba kardeş ve onların hayatında olup bitenler önem kazanacak.

Evde kalmaya alışık olmayan bünyeniz bir ampulü yakabilecek sinir enerjisi üretebileceğiniz için sürtüşmeye meyilli sert tavırlardan uzak durmalısınız. 

Kafanızdaki fikirleri etrafınıza yayma isteği, parasal konularda kafanızda güzel fikirler var fakat dünya genelinde yaşanan olaylar nedeniyle tüm bu fikirleri yeniden yapılandırmak zorunda kalabilirsiniz. 

Ele avuca sığmayan Yayları bu dönemde nerede bulabileceğini bilen herkes fırsat bu fırsat diyerek sizi yönlendirmek isteyebilir. Özellikle iş konularında yaptıklarınız yeterli görülmeyebilir bu durumlarda tepkileriniz sert ve ani olabilir.

angry panda GIF

Nisan ayında umursamazlığını köşeye bırakıp biraz aşk ve ilişkiler üzerine düşünmeye fırsat bulabilirsiniz. Bekarsanız haberler güzel, evliyseniz çok daha iyi ilişkileriniz iyileşecek.

OĞLAK 

Bu ay oğlakların ikili ilişkileri ve özel hayatındaki detaylar ile ilgili şartlar karşı tarafın elinde olacak ve Bu paylaşım içinde olmak önemli olacak. Beraber olduğunuz insanla ortak adımlar söz konusu. 

Kafanızdaki büyük projelere çevreniz ve arkadaşlarınızı da katmak isteyebilirsiniz. Ufak tefek yeniden yapılandırmalara başvurabilirsiniz. 

Parasal harcamalarınız bu ay içinde elektronik yönlü olacak, yeni bir telefon almak, televizyonunuzu değiştirmek veya bir bilgisayar oyununa vakit ayırmak da olabilir. Sonuçta vakit nakittir. 

Zaten önem verdiğiniz aile, ev ve yuva konularında adeta yavrusunu kartal kapmış Fatma Girik gibi tavırlar içine girebilirsiniz. 

23-26 nisan arasında durup durup turnayı karantinadan vurabilir ve aşkı tadabilirsiniz. Şayet bir partneriniz varsa elinize çekirdek alıp bir güzel onun hayatındaki köklü değişikliklere şahit olabilirsiniz. 

Zaman zaman bazı konularda evren ve insanlar tarafından desteklenmediğini düşünüp ani düşüşler yaşabilirsin. Oğlakcım hepimizi üzdüler ama sabah kalkıp yine evde kaldık. 

Sadece Esnek İnsanların Yapabileceği 10 Şey - onedio.com

İştahındaki artışı fark edince, askeri bir disiplinle bunu da kontrol altına almayı başaracaksın.. Yeni bir egzersiz, spor veya yeme düzeni gibi farklı uygulamalara geçiş yapabilirsin.

KOVA 

Bu ay kovalarımızın Rambo gibi mücadele etmeleri gerekecek…

sylvester stallone rambo GIF

Hayatınızda gerçekleşen değişiklikler karşısında isyan edebilir desteklenmediğini düşünebilir ve nerede nerede nerede ben nerde yanlış yaptım diyebilirler? Neydi günahınız? 

Aile büyüklerinin hayatında köklü değişimler söz konusu. Sınırlardan ve karşıt görüşlerden hiç hoşlanmayan kova dolup taşacak… Aile ortamlarında isyan, sürtüşme ve kavgalardan uzak durmalısınız. 

Kovalar daha kendiyle vakit geçirip eğlenebileceği bir düzene merhaba diyecek. Yalnız kalmaktan pek hoşlanmayan Kovamız bu süreçte hobilerine eğilebilir. 

Bu ay kovalar hayatının kontrolünü ele almak için olağanca gücüyle mücadele etmelerinin meyvelerini toplayacak. Gölgelerin gücü adına mı bilinmez ama güç sizde artık!

Sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gereken bir dönem. Yavaşlaman gerekecek.

BALIK

Hassas ve duygusal Balıklarımız bu aya aşk dolu etkilerle giriş yaptı. 

Hayatınızda zaten yaz ayına kadar kontrol sizde olmadığı için akışa doğru yüzün sevgili balıklar. Sizin için huzur akışta olacak…Akıntıya ters yüzmeye çalışan anarşist ruhlu kayıp bir balık olmanızı istemeyiz. 

çünkü bazı durumlar karşısında bu ay çok şaşıracaksınız, hatta bazen başınıza gelenlere anlam veremeyeceksiniz. Ama unutmayın! Neden ben? sorusunu kendinize ilk kez sormuyorsunuz. Zaten siz hayatın akışında giden uslu başlı bir burçsunuz sizin için bu olaylar çok da büyük problem olmayacak...Siz neler gördünüz neler?

Absürtlüğün Doruklarında Yüzünüzden Tebessümü Eksiltmeyecek 15 ...

Bu ay maddi konular sizin için ön planda olacak, gelecek planlarınızın etkisi ile oluşabilecek depresyonik etkilere dikkat etmelisiniz. Stresin olumsuz etkilerinden korunmak için bağışıklık sisteminizi güçlendirmelisin. 

Stres ve duygu iniş çıkışlarınızı dengelemek için hobilerinize ve sevdiklerinize odaklanacaksın. 

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2020, 17:39

Tatiana Marinescu


İletişim Hesapları
YORUM EKLE