Mayıs Ayı Burç Yorumları: Burçlar İçin Yeni Bir Dönem Başlıyor

Dünya bir belirsizliğe doğru gidiyor. Mayısta gerçekleşecek olan Akrep Dolunayı sorunlarımızı çözerken bir yandan da yeni konularla karşılaşabiliriz. Koronavirüs nedeniyle evlerde kaldığımız bu günlerde burçların mayıs ayına nasıl etki edeceğini sizler için derledik.

Mayıs Ayı Burç Yorumları: Burçlar İçin Yeni Bir Dönem Başlıyor

Mayıs ayında burçlar hayatımıza nasıl etki edecek? Çevremizde ne gibi olaylar olabilir? Beklenmedik durumlar karşısından nasıl davranmalıyız?

Birçok burç sıkıntıda olsa da rahat bir nefes alacak. Haydi gelin burçlara bir göz atalım...

KOÇ

Geçmişten günümüze kadar yapılanların bir muhasebesini yapmalısınız. Karşılaştığınız sonuçları düşünürken gelecek için uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Sevdiklerinizi koruduğunuz için biraz fevri olabilirsiniz. Daha sakin davranıp etrafınızda olan biteni gözlemlemelisiniz. Böylece çevrenize daha iyi uyum sağlayabilirsiniz.

BOĞA

Çok fazla karar aldınız. Ama artık dengede durmanız gereken bir döneme giriyoruz. Hayatınızdaki eksikleri gidermeye çalışırken aşırıya kaçmamalısınız. Etrafınızda dedikodunuzu yapan, sizi yarı yolda bırakanlar olabilir. Bu adaletsizlikler karşısında hayret edebilirsiniz. Adalet ve dürüstlük sizin için vazgeçilmez. Bu kişiliğinizde ödün vermediğiniz sürece iş hayatınızda olumlu gelişmeler olacaktır.

İKİZLER

Hayatın zorluklarıyla hep mücadele ettiniz ama büyük resme bakarak yolunuzu aydınlattınız. Meraklı tarafınız sizi tetikleyebilir. Yeni kararlar alabilirsiniz. Aldığınız bu kararlarda ince eleyip sık dokumalısınız. Artık hayata daha gerçekçi baktığınız için hayatınızda sizi yoran insanlara taviz vermeyebilirsiniz. Yer yer karamsar düşünseniz de mayıs ayında sorunlarınız büyük ölçüde çözülebilir. Güçlü ve neşeli bir karaktere sahip olduğunuzdan dolayı fikirlerinizi özgürce savunup başarıya doğru emin adımlarla ilerleyeceksiniz.

YENGEÇ

Hayat adeta sizin için yeniden başlıyor. Geçmişteki olumsuz olayları kafanızın içinden çıkarmalısınız. Duygusal ve zihinsel yorgunluklar sizi umutsuzluğa itti. Bir dönem içinize kapanmış olabilirsiniz. Hayatınızda olmasını istemediğiniz kişilerden uzaklaşıp sevdikleriniz ile daha çok zaman geçirmelisiniz. Hedeflerinize ulaşmak için savaşçı kişiliğinizi ön plana çıkaracaksınız. Bu sayede mesleğinizde daha iyi yerlere gelebilirsiniz.

ASLAN

Mayıs ayında hayatınızı sorgulamaya başlayacaksınız. Hesap kitap yapıp yanlışlarınızı gözden geçirdiğiniz bir dönemin içindesiniz. Hayatta yarım kalan bir tarafınız olabilir. Duygularınızı kimseyle paylaşmamanız volkan etkisi yapabilir. Güçlü, neşeli, gösterişli olan aslan burçları mayıs ayında biraz içine kapanacak. İçinize dönüp kendinizi dinlediğiniz bu günlerde keskin çıkışlar yaparak sevdiklerinizi kırabilirsiniz.

BAŞAK

Detaylara önem verdiğiniz için mayıs ayında biraz yorulabilirsiniz. Aldığınız haberleri veya karşılaştığınız durumları farklı bakış açısıyla değerlendireceksiniz. Her şeye yetişmek istiyorsunuz ama sakinleyip etrafınıza bakmanız gerekir. Daha fazla sorumluluk alıp çevrenizdeki gereksiz insanların size yıkmak istediği angarya işleri elinizin tersiyle itebilirsiniz. Son aylarda çok çabaladınız. Başarıya ulaşmak için az daha sabırlı olmalısınız. Ani kararlar ile tüm emeklerinizi çöpe atabilirsiniz.

TERAZİ

Kendinizi dış dünyadan uzaklaştırarak çok fazla düşündünüz. Artık günlük hayatınızda farklılıklar yaratıp işlerinizi düzene koyabilirsiniz. Önceliklerinize odaklanıp eksikliklerinizi tamamlamalısınız. Kararlarınızı yeniden değerlendirerek fırsatlar yakalayacaksınız. Sevdiklerinize kulak vermelisiniz. Onların tavsiyeleri sizi hem başarıya götürebilir hem de asla olmaz olmaz dediğiniz konularda bir şans daha elde etmenizi sağlayabilir.

AKREP

Son aylarda içinden çıkamadığınız sorunlar yüzünden kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Yılmak bilmeyen tarafınız sayesinde umutsuzluğa kapılmadınız. Korkularınız ve pişmanlıklarınız ani patlamalarınıza neden olabilir. Hayatta her zaman önde olma isteği sizi oldukça yormuş olabilir. Düşünceniz ile hayatta karşınıza çıkan yollar sizi çelişkiye itebilir. Sevdiklerinizle birlikte tüm sorunların üstesinden geleceksiniz. Zamana bıraktığınız isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

YAY

Çalışma hayatınız ve özel hayatınızı yeni bir düzene sokmak isteyebilirsiniz. Size karşı tutulmayan sözlere karşılık siz aldığınız kararlar ile emin adımlarla yürüyeceksiniz. Emin adımlarla yürüdüğünüz bu yolda ufak tefek sorunlar çıkabilir. Çevrenizdeki bencil kişiler doğal olarak sadece kendisini düşünecektir. Çalışkan ve öğrenmeye alışık karakteriniz ile başarıya er ya da geç ulaşacaksınız.

OĞLAK

Her zaman büyük sorumluluklar yükleniyorsunuz. Birçok konuda tecrübelisiniz. Dışarıdan gözü kara ve hırslı gözükseniz de işlerinize her zaman duygularınızı karıştırıyorsunuz. Mayıs ayında yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Günlük hayatta birçok konuda mutsuz hissedebilirsiniz. Ama bu durumun geçici olduğunu unutmayın. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Cömert davranırsanız anlık olarak rahatlasanız da ilerleyen dönemde sıkıntı çekebilirsiniz.

KOVA

Mayıs ayı sizin için oldukça hareketli geçecek. Beklenmedik haberler alabilirsiniz. Geleceğinizi garantiye almak ve sağlam temeller atmak istemeniz gayet normal. Kendi duygu ve düşüncelerinizi dengede tutmaya çalışırken sizi yoran insanlar çevrenizde olabilir. Hayatınızı düşünürken yeni kararlar almaktan geri kalmayacaksınız. Geleceğinizi inşa etmek sizin elinizde.

BALIK

Mayıs ayında her zaman olduğundan daha cesur olacaksınız. Kendinizi yeniden doğmuş gibi hissettiğiniz bir dönem içindesiniz. Gündelik hayatın dağınıklığını toplayıp önyargılarınızda arınmalısınız. Çevrenizdeki insanlar hakkında yeni şeyler öğrenip içinde bulundukları duruma şaşırabilirsiniz. Haklı olduğunuz konularda geri adım atmayacaksınız. Bunu yanında maddi konulara fazla kafa yorup daha çok kazanmak isteyebilirsiniz. Her olaydan farklı çıkarımlar yaparak hayatınızda şeni bir sayfa açabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2020, 21:05

Burak Akbaba


İletişim Hesapları
YORUM EKLE