Kalbinizi açma cesareti gösterin!

İkizlere uyarılarda bulunan ünlü astrolog Binnur Sormageç, 15 Ekim 2019 Salı gününün burçlarını değerlendirdi.

Kalbinizi açma cesareti gösterin!

Astrolog Binnur Sormageç, Magazin Burada için günlük burçları yorumladı. Koçlar için müjdeli haberler veren Sormageç, ikizlere uyarılarda bulundu, başakların aşk için en iyi dönemde olduğunu söyledi;

21 MART 20 NİSAN KOÇ
Bugünlerde kendinizi güçlü ve şanslı hissedebilirsiniz. Her konuda isteklerinizin hızlı ve pratik bir biçimde gerçekleştiğini göreceksiniz. Ancak bu süreci etik bir şekilde değerlendirmeli ve özellikle iş yerinizde haksız tartışmalar yaratmamanız gerektiğini hatırlamalısınız.

21 NİSAN 21 MAYIS BOĞA
İçsel dünyanıza döndüğünüz ve kendinizi dinlemeyi tercih ettiğiniz sakin bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi tanıma yolculuğunuz beraberinde sorumluluklar ve yüzleşmek istediğiniz konuları da gündeme getirebilir. Partnerinize karşı çok fazla anlayışlı olmak istemeyebilirsiniz.

22 MAYIS 21 HAZİRAN İKİZLER
Aile içi konularda çok fazla sorumluluk almamayı tercih edebilirsiniz. Kaldırabileceğinizden fazla yükün altına girmenin size stres yaptığını fark ederek kendinizi kişiler ve durumlardan izole edebilirsiniz. Bu tutum geçici olsa bile dışardan yanlış anlaşılabilir. Bu hususta dikkatli olun.

22 HAZİRAN 22 TEMMUZ YENGEÇ
Kariyer konularında şansın sizden yana gittiğini görebilirsiniz. Akşam saatlerini ailenizle geçirirseniz verimli bir süreç olduğunu görebilirsiniz. Kendinizi sevgi dolu bir yerde hissetmek ve sevildiğinizi bilmek size iyi gelebilir. Duygusal konularda kararlar alabilirsiniz.

23 TEMMUZ 23 AĞUSTOS ASLAN
Kendinizi zorlu bir süreçten çıkartmış dinleniyor olabilirsiniz. Bu dinlenme hali size huzursuzluk verebilir. Tam olarak huzura kavuşmak için zamana ihtiyacınız olabilir bu sürede eski konularınız ve tam olarak kurtulamadığınız alışkanlıklarınız tekrar gündeme gelebilir.

24 AĞUSTOS 23 EYLÜL BAŞAK
Aile içi anlaşmazlıkların bir parçası olmamaya dikkat edin. Sizden kaynaklı olmayan konularda saf tutmaya kendinizi zorunlu hissetmeyin. Bu şekilde yapar ve politik bir tutum sergilerseniz problemleriniz etrafınızdan hızlıca dağılacaktır. Aşk hayatınızda verimli bir dönemdesiniz.

24 EYLÜL 23 EKİM TERAZİ
Ertelediğiniz ve çok fazla enerjinizi sarf etmek istemediğiniz konular tekrar tekrar gündeme gelebilir. Özellikle çocuk sahibi olmak isteyen Terazi'ler ya da çocuklarla işi olan Terazi'ler bugünlerde çok şanslı ve enerjik hissedebilirler. Duygusal konularda şanslı sizinle.

24 EKİM 22 KASIM AKREP
Kariyer bağlamında atacağınız adımlar olumlu sonuçlanabilir. Aynı zamanda ticaret ile uğraşan Akrep'ler yeni gelir kapıları elde edebilirler. Risk alarak başarıya gidebileceğiniz bir gündesiniz ayrıca başarısızlıklarınızı da yenilgi değil tecrübe olarak kabul etmelisiniz.

23 KASIM 22 ARALIK YAY
Hayatınızda kalıcı ve sürdürülebilir olmasını istediğiniz konularda adım atmak için uygun bir gün. Duygusal açıdan kendinizi hazır hissettiğiniz başarılara kalbinizi açma cesareti gösterin. Ayrıca yine bir süredir sabrettiğiniz şeylerle alakalı yeni gelişmeler olabilir.

23 ARALIK 20 OCAK OĞLAK
Özellikle işyerinizde çatışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Çalışma ortamınızda oluşacak gerginlikler sizin de ruh halinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Başarılarınız hususunda gerileme yaşamak istemiyorsanız etrafınınızdaki kişiler ile tartışmaktan kaçınmalısınız.

21 OCAK 19 ŞUBAT KOVA
Bazı istekleriniz partnerinizle ters düşmenize sebep olabilir ancak bilmelisiniz ki anlayış ve sevgi sizi içinde bulunacağınız her durumdan kurtaracaktır. İş hususunda başarılarınızın görmezden gelinmesi gerginleşmenize sebep olabilir ancak denemeye devam edin.

20 ŞUBAT 20 MART BALIK
Aşk ilişkinizdeki dengeyi partnerinizin bozduğunu görmek sizi rahatsız etse de olaylara daha geniş çerçeveden bakabileceksiniz. Duygusal açıdan hazır olmadığınız konuşmalar içerisinde bulunmak zorunda kalabilirsiniz iş yerinizde rakiplerinizle tartışmaktan kaçınmalısınız.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2019, 16:27

Ecem Köksal

YORUM EKLE