İlişkiye Başlamadan Önce Bu 3 Burca Dikkat Edin!

İlişkiye başlamadan önce bir defa düşüneceğiniz, acele karar vermemeniz gereken burç insanları hangileri? İlişki öncesi karşınızdaki bu 3 burçtan biriyse dikkatli olun!

İlişkiye Başlamadan Önce Bu 3 Burca Dikkat Edin!

  Yeni biriyle tanıştınız ne oluyor? Önce ufak tefek mesajlaşmalar, sonra birbirini tanımaya yönelik atılan adımlar; yani resmen flört dönemine girmiş oluyorsunuz. E tabi üstünden birkaç hafta geçti, her şey yolunda ilerliyor. Sonrasında da beklenen soru akıllara geliyor: Biz şimdi neyiz? Biz söyleyelim: ilişki ve flört arasında ince biz çizgi var, siz de o ince çizgidesiniz. Peki ya bunu iyice düşündünüz mü? Kişinin burcunu, yükselenini incelediniz mi? Acaba sevgili adayının tüm özelliklerini biliyor musunuz? İşte sizler için ilişki konusunda özellikle dikkat etmeniz gereken burçları derledik. İlişkiye başlamadan önce bu 3 burca özellikle dikkat edin ve hatta iki kere düşünün! İşte o üç burç ve detaylar…

İlişkiye Başlamadan Önce Bu 3 Burca Dikkat Edin!

Egoist Aslan Burçları

  Düşünsenize karşınızdaki kişi dediğim dedik, astığım astık birisi… Asla laf dinlemez, ikinciliği de asla kabul etmez, bu tarz durumlarda çirkinleşebilen birisini düşünün. Hatalarını asla kabul etmez, kendisine tek bir laf ettirmez, ev ya da kafede, isminin geçtiği her bir noktada sadece onun sözü geçsin ister. Örneğin ilişkinizde gerçekten bir takım sorunlar var ve siz ağzınızı açamıyor, rahatsız olduğunuz hiçbir konuda sorunlarınızı dile getirmiyorsunuz. Üzerinizdeki baskı da gün geçtikçe artıyor ve sizin sinir kat sayınız artık kat kat artıyor. Hayatınız boyunca Aslan Kral’ın boyunduruğu altında yaşıyorsunuz ve onun hiç dinmeyen egosu altında çırpınıp, can çekişip duruyorsunuz. Böyle bir şeyin altında durmanızın ne anlamı var ki? Bu işi tekrar bir düşünün derim.

İlişkiye Başlamadan Önce Bu 3 Burca Dikkat Edin!

Kontrolcü ve Kıskanç Akrep Burçları

   Evde misin? Uyudun mu? Neredeydin? Mesajlara neden cevap verilmiyor? O adam neden sana öyle bakıyor? Etek boyun neden sürekli kısalıyor? Eski sevgilin neden hala mesaj atıyor? Soru işaretleri böyle böyle alıp başını gidiyor. Sürekli sorular, sürekli hesap sormalar derken günler geçiyor, aylar geçiyor derken bakmışsınız yıllarınız gitmiş. Takıntılı Akrep burcu insanları, beyninizi uzaktan kumanda ile kontrol etmeye çalışıyor ve bedeninizi her geçen gün daha da çok ele geçirmeye çalışıyor. Tekrar düşünmelisin, hiçbir şey için asla geç değildir.

İlişkiye Başlamadan Önce Bu 3 Burca Dikkat Edin!

Bencil Koç Burçları

   Akşam arkadaşlarla buluşuyorum, haftaya da annemlere gideceğiz. Hafta sonu için sakın plan yapma. Böyle başlayan ilişkiler her ne kadar sizin için normal gibi geliyor olsa da farkında mısınız bilmem ama sizin adınıza kararlar verilmiş? Bu ilişkinin ilerleyen dönemlerinde de her lafa balıklama atlamalar, seni ilgilendirmeyen, üzerine vazife olmayan işlere de atlamalar karşınıza çıkacaktır. Sonuçta Koç burcundan bahsediyoruz. Her daim her ortamda kendini ön plana çıkarır, karşısında kim varsa var, önemsemeden yaşamını sürer. İlişki konularına gelindiğinde ise asla hassas davranışlar sergilemez. Daha çok gençsin ve daha çok vaktin var… Kendine yazık etme!

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE