Herkesin İşine Burnunu Sokmaya Bayılan 4 Burç

Burçların genel özellikleri karakterlerine de bir şekilde yansımaktadır. Bu sefer herkesin işine karışmaktan çok zevk alan burçlardan bahsediyoruz. İşte o burçlar...

Herkesin İşine Burnunu Sokmaya Bayılan 4 Burç

   Çevrende sadece kendi hayatıyla ilgilenen kaç kişi var? Kaç kişi kendi hayatından başka kimsenin hayatıyla ilgilenmiyor, hiçbir şeyi, hiç kimseyi takmıyor? Soru böyle sorulduğunda bir düşünüyor ancak bir türlü kimse için tam olarak böyledir diyemiyoruz. Kimse bakarsak bakalım herkes her şeye karışıyor her işe bulaşıyor, her işe, her şeye burnunu sokuyor. Yazımızın ana fikri de aslında bunu yapan burçlar. Ancak ondan önce bir kez daha hatırlatılmalı ki eğer herkes sadece kendi hayatıyla ilgilenir, başka kimsenin bir şeyine karışmazsa aslında dünya çok daha güzel bir yer olacaktır. Hazırsak başlayalım o zaman. Bakalım herkesin işine burnunu sokan, herkese karışan 4 burç hangileri?

Meraklılar Derneği Kurucusu İkizler

    İkizler burcu, çevresinde kim var kim yoksa nerede ne zaman ne yapmış her şeyi bilmek ister. Bunun da yanı sıra çevresinde olmasa da adını ilk defa duyduğu kişilerin bile bu detaylarını merak ederler. Başkalarının hayatına burunlarını sokmadan asla rahat edemez ikizler. Bir dedikodu varsa eğer onun gerçeğini ortaya çıkarmadan asla rahat etmez, her detayına kadar inceler, irdeler. Onda var olan bu merak, bu araştırma isteği, zekası, zihinsel olarak sorgulaması vs. ile bir sürü dedektif gücüne eş değer oluyor. Bunlara ek olarak bir de çevresi o kadar geniştir ki sanki çevresinde ne kadar insan bulunursa o kadar çok dedikodu edinebilir gibi düşünüyormuş diye düşünmeden edemez insan.

Takıntıların Şahı Akrep Burcu

    Akrep burcu, her türlü konuda yönetici olmak ve tüm kontrolü ele almak ister. Kontrolü ele alamadıysa eğer, alabilene kadar rakip, üst kim varsa manipüle etmek için elinden geleni yapar. Karşısındaki kim olursa olsun herkesin işine karışır ve çevresinde bulunan herkes ondan artık bir şeyleri saklamak için çaba harcamaya başlarlar. Sinsi de diyebileceğimiz Akrep burcu insanı, karmaşık yapılı her detayı anlar, her ayrıntıyı inceler, tüm bunları değerlendirerek stratejik adımlar atar. Bu durum da onun dedektif ruhunu açığa çıkarır ve olayları çözmekten artık zevk almaya başlar. Buna engel olamadığı için de her türlü konuda mutlaka bir yerden çıkar ve aklına gelen her şeyi izin almadan sormadan sıralamaya başlar.

Patavatsız Yay Burcu

    Enerjisiyle bilinen Yay burçları, insanların işine burunlarını sokmaktan büyük bir zevk alırlar. Onların bu tutumu aslında bir meraktır. Merak arkasından asla kötülük yatmaz tamamen bilinçli olarak yapar ama hep saflığıyla tanınırlar. Yay burcu insanının bu konuda tanımı tam olarak patavatsızdır. Aklına geleni söyler ama bu dobralıktan değil, yine söylüyorum patavatsızlıktan. Asla sınır bilmezler, sınırı aştıklarını fark etmezler ve kendilerini her zaman karmaşık bir drama içerisinde bulurlar. Yay burcunun bu huyunu aşması, çevresiyle olan ilişkilerinin güçlenmesi üzerinde önemli etkilere sahip olacaktır.

Çok Bilmiş Ustası Koç

    Atılgan bir burç olarak bilinen Koç, işleri her zaman kendi bildiği gibi yapmak istemektedir. Heveslerini başkalarına bulaştırmamak için oldukça fazla çaba harcar ve onun olan yalnızca onda olsun ister. Başına da zaten ne gelirse hep bundan gelir. Koç Burcu, çatışmalara girmekten korkmaz ve içinde olduğunda da korkmaz. Herkese neyi nasıl yapması gerektiği konusunda ahkam keser ve söyleme tarzı, açık sözlülüğü, dobralığı ve biraz da patavatsızlığıyla insanların ilgisini çeken bir iticilik ortaya çıkarır. Aklına geleni hemen söylediği için başkalarının işlerine mutlaka burnunu sokar ve kendini bundan alı koyamaz.

   

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE