Hangi Burç Erkekleri Eşini Değil Annesini Tutar?

Bu burçlar, annesi ile hayat arkadaşı arasında tartışma olduğu zaman annesini tutuyor. Bakalım siz bu burçlardan birisi misiniz?

Hangi Burç Erkekleri Eşini Değil Annesini Tutar?

  Gelin kaynana çatışmaları, çok uzun yıllardır bilinen, var olan ve hep hayatımızın bir yerlerine konu olan bir eylemdir. Hatta bu konu öyle bir konu ki artık gelenekler arasında bile sayılabilir.

  Birçok erkek, evlilk sonrasında annesine çok daha düşkün olur. Çünkü onu bugünlere getiren annesi yerine artık bir başkası vardır ve o, annesine ufak ufak özlem çeker. Bekarlık dönemlerinde özellikle ailesine çok zaman ayırmayan erkekler, ne hikmetse evlilik sonrası sürekli anneyle görüşmek ister ve sık sık görüşme düzenler. Bazı burçlar vardır ki beşikten başlayıp ölene kadar annelerine düşkün olurlar. Annesiyle kurdukları bağdan dolayı gelin kaynana arasındaki tüm çatışmalarda anne tarafını tutar. Peki ya bu burçlar hangileri? Bakalım hangi burçlar gelin-kaynana çatışmalarında annesinin tarafını tutar?

Hangi Burç Erkekleri Eşini Değil Annesini Tutar?

Yengeç Burçları

   Yengeç burçları, Zodyak burçları arasında ailesine en düşkün olan burç grubudur. Bu kişiler, özellikle de annelerine çok fazla düşkün olurlar ve bebeklik dönemlerinde başlayıp tüm dönemlerinde yanında olan annelerine karşı büyük bir hayranlık duyarlar ve derin bir bağlılık beslerler. Empati yönleri çok fazla gelişmiş olduğundan anneleri onları her daim anlar ve her şeylerinde onlara destek olurlar. Yengeç erkekleri için hayatlarındaki kadınlarındansa anneleri daha önde gelir. Yengeç burçları, annelerine karşı yapılan hiçbir hastalığa karşı tahammül edemez ve ona karşı yapılan şeyleri kendilerine yapılmış sayarlar. Hatta eşinin de annesine karşı saygılı olmasını ister. Hatta Yengeç burcu insanının annesine olan düşkünlüğü o kadar çok fazla ki, annesi ile hayatında olan kadın ile arasında herhangi bir tartışma olduğunda arabuluculuk yapmaz, direkt olarak annesinin yanında davranışlar sergiler.

Hangi Burç Erkekleri Eşini Değil Annesini Tutar?

Oğlak Burçları

   Geleneklere bağlı olan muhafazakar erkeklerin büyük kısmı Oğlak burçları arasından çıkmaktadır. Oğlak burcu insanları, yaşamlarının büyük kısmını evde ailesiyle geçirmektedir ve bu sebeple onlarla büyük güçlerde bağ kurarlar. Oğlak burcu erkekleri de Yengeç erkekleri kadar anneye düşkündürler ancak Oğlak burcu insanlarının düşkünlüğü alışkanlıktan gelen bir düşkünlüktür. Oğlak burcu erkekleri ayrıca flört ilişkilerinde de mantığı devreye sokar ve onu kullanır. Oğlak burçları, aklının evet dediği şeye kalbinin de evet demesi ile tamamdır. Biriyle ciddi bir ilişki kurarsa eğer bunu evliliğe bağlar ancak iş bu şekilde bitmez. Eski toprak olan annesinin de fikrini alır ve eğer annesi de uygun görürse o kadınla hayatını birleştirebilir ve evlilik kurallarına kendini verir. Annesi de eve her geldiğinde eşine geleneksel kuralları hatırlatır ve buna göre davranmasını ister. Kaynana gelin tartışmalarına şahit olduğunda da her zaman annesinin haklı olduğunu belirtir ve onu savunur. Hatta Oğlak burçları, inatçı yapısıyla sözünden dönmez, eşi evi terk etse dahi gurur yapar gitmez.

Hangi Burç Erkekleri Eşini Değil Annesini Tutar?

Boğa Burçları

   Toprak grubunun en sakin burçlarından olan Boğa burcu, Oğlak burcu erkekleri gibi kuralcı olmasalar bile geleneksel yapıları vardır. Aile hayatı onlar için çok önemlidir ki bunun için yetişkin bir birey olduğunda bile ailesine düşkünlüğü ile adından sıkça söz ettiriyor. Annelerine karşı yoğun saygı biriktiren Boğa burcu erkekleri, annelerinin hoşuna gitmeyen işlere bulaşmazlar asla. Evlilik konusunda da uzun uzun düşünür, tüm detayları inceler, annelerine de sorar ve onların fikrini alarak kararlarını verirler. Annelerinin onayını almadan evlenmezler kimseyle. Yani özetlemek gerekirse Boğa burçları, genel olarak değişime kapalı burçlardır ve eskilere özgü bakış açısından bir türlü kurtulamazlar. Eşlerine karşı da annelerini desteklemeye meyillilerdir. Ancak yine de Venüs etkisi ile tartışmalar varlığında şimşeklerini üzerine toplar, annesini destekler, bir yandan da arabuluculuk yaparlar.

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE