Asla Ekmeyecek 3 Duyarlı Burç

Bekletilmekten ve ekilmekten hoşlanmayan kişiler için ideal partner olan burçlar...

Asla Ekmeyecek 3 Duyarlı Burç

   Biliyorum şu an burada bekletilmekten hoşlanan kimse yok. Kimse “gelmek üzereyim, çok mu beklettim, az kaldı yoldayım, trafik vardı” gibi mesaj ve cümlelerden hoşlanmıyordur. Dünya üzerinde en korkunç hislerden birisidir belki de beklemek ki öyle bir durum var ki bazı kişiler ne durumda olunursa olunsun geç kalmayı bir şekilde başarıyor. Bekletilen tarafsan eğer tam da yerine geldin. Seni ne aşkta ne de arkadaşlıkta ekmeyecek olan üç burçtan bahsedeceğim, bu üç burcu bul bağrına bas…

Duyarlı Yengeç Burcumuz

    Sevdiklerine düşkünlüğü ile bilinen yengeç burcunun diğer bilinen en belirgin özellikleri de empati kurabilmesi ve karşı tarafı çok iyi anlayabilmesidir. Dolayısıyla da kendisinin istemediği bir davranışı karşı tarafa asla yapmaz ve bekletmekten de bekletilmekten de asla hoşlanmaz. Hatta Yengeç burcu ne kadar çok hoşlanmaz olursa olsun defalarca bekletilse de sesini çıkarmaz ve hep anlayışla karşılar, affedici bir yapısı vardır yani. Eğer kendisi nadir de olsa geç kalırsa kendini affettirmek için elinden geleni hep yapar asla kırgınlık sevmez. Bekletilmekten ve ekilmekten hoşlanmıyorsan eğer Yengeç Burcu bir arkadaş ve bir sevgili yeterli olacaktır sana.

Dikkat Ustası Başak Burcu

    Mükemmeliyetçilik denildiğinde akla ilk gelen burç kuşkusuz Başak burcudur. Hem aşkta hem arkadaşlıklarında verdiği sözlerinin güvenirliliği ile bilinmektedir. Verdiği sözleri mutlaka tutar ve ayrıca tutmak için elinden geleni yapar. Güvenilir olması imajı da buradan gelir zaten. Bu sebeple de Başak burcu insanından iyi bir eş iyi bir sevgili ve iyi bir arkadaş olur. Özellikle de ekilme konusunda yaraları olan insanlar için ideal partner burcudur başak.

Saygılı Oğlaklar

    Toprak grubu içerisinde en güvenilir burç olan Oğlak burcu için geç kalmamak bir prensip meselesi, bir yaşayış biçimidir. Kimseyi bekletmek istemez, kimseyi ekmek istemez ve bu imajını korumak için elinden geleni de yapar. Ailesine, eşine, arkadaşlarına vs. hiç kimseye ayrı davranmaz ve herkese karşı hem saygılıdır hem de verdiği sözlerin bu bağlamda her zaman arkasındadır. Oğlak burcunun ölüm kalım meselesi olması dışında asla geç kalmayacağına ve asla ekmeyeceğine emin olabilirsiniz.

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE