Aşkın İçinde Olmaktansa Yalnızken Daha Mutlu Olan Burçlar Hangileri?

Bu burçlar aşkın içinde olmaktansa yalnızlığa daha sıcak bakan burçlar... Hangi burçlar yalnızlıktan daha çok haz alıyor? Bakalım sizin burcunu var mı?

Aşkın İçinde Olmaktansa Yalnızken Daha Mutlu Olan Burçlar Hangileri?

  Pek çoğumuza göre aşık olunduğu zaman hayat hep toz pembe olacakmış gibi görünür. Ayağımız yerden kesilecek, ömrümüzün en mutlu anlarını yaşayacağız… Çocukluk dönemlerimizden bu yana bize anlatılan tüm masallarda, okuduğumuz bütün kitaplarda, izlediğimiz tüm dizi ve filmlerde aşk her zaman bu şekilde gösterilmemiş midir zaten insanlara? İnsanlar tanışır, birbirine aşık olur ve her şey birden mükemmel olmaya başlar, sonra da hayat boyu mutlu yaşarlar. İşte aslında hepimiz bu şekilde zehirlendik. Ama bize bu anlatılanlar ne kadar gerçek? Tabi ki çok iyi giden, çok mutlu olunan, mutluluktan ayakları yerden kesen ilişkiler vardır ama herkesin bunu yakalayabilmesi mümkün müdür? Bunu da geçtim, bu durumu bulabilecek olsa dahi yalnızlıktan daha çok hoşlanan, ilişkiden uzak durmak için uğraşan ve yalnızlığı aşık olmaktan daha çok sevip, yalnızlıkta daha mutlu olan insanlar da var bu dünya üzerinde. Onlara baktığımız zaman genel olarak her zaman aynı burçlara üye olduğunu görüyoruz. Hadi gelin şimdi bakalım hangi burçlar bunlar?

Aşkın İçinde Olmaktansa Yalnızken Daha Mutlu Olan Burçlar Hangileri?

Özgür Ruhlu Olan Yay Burçları

   Bağımsızlığıyla bilinen Yay burçları, hayatı her zaman kendi kafasına göre, kendi ritmiyle yaşamayı sevmektedir. Onun için hayat, gezmek, görmek ve öğrenmek kavramlarından ibarettir ki tüm planlarını da bunlar üzerine kurar. Sonunda da tabi ki gezer, görür ve öğrenir. Tek başına olduğunda her şeyi öğrenir, her yeri gezer. Yanındakinin ritmi onun için çok önemli değildir, çünkü o özgürlüğü sever. Ne yaparsanız yapın o, her zaman özgür ruhlu olmayı seçer ve kendi bağımsızlığı ile savaşacak, kendi bağımsızlığı için her şeyi yapacaktır.

Aşkın İçinde Olmaktansa Yalnızken Daha Mutlu Olan Burçlar Hangileri?

Bağlanmaktan Hoşlanmayan İkizler Burçları

    Hayatının hemen hemen her alanında çok çeşitliliği seven İkizler burçları, zaten bağlanmaktan kaçınan bir burçtur ki bunu sağlayabilmek için elinden geleni yapar. Yalnızken çok daha mutludur o ve onlarca arkadaş grubunda yeni insanlar tanımayı aşık olmaktan çok daha güzel görür. İlgisi hemen dağılabildiği için çok çabuk sıkılacağı için yeni şeyler keşfetmeye ve yeni şeyler denemeye oldukça yatkın ve düşkündür. Onun değişkenliğine ayak uydurabilecek insanlarla çok nadir karşılaşır ama ona benzemeyen bu insanlara aşık olmak onlar için oldukça yorucu bir eylemdir. Her şeyi birbiri ile birleştirdiğinizde İkizler burcu insanı, hayatının en mutlu günlerini hep yalnız olduğunda yaşar.

Aşkın İçinde Olmaktansa Yalnızken Daha Mutlu Olan Burçlar Hangileri?

Hırçın ve Hesapsız Hareket Etmeyen Akrep Burçları

   Başlarda çok tutkulu olan ve tutkusuyla bilinen, partnerini uçuran Akrep burcu insanları, zaman içinde şüpheci, kıskanç ve kindar olmaya başlarlar, bu da ilişki dramasından uzak olduğunda daha mutlu olduğunun göstergesidir aslında. Gereksiz kıskançlıklar, şüphe, güvensizlik, ketum sohbetler vs. ile ilişkilerini sürdüren Akrep burcu insanları, aşık olmaktan ziyade yalnız kalmayı çok daha sıcak bulurlar. Yalnızken kendisine çok daha fazla odaklanan ve hayatın güzelliklerini bulan Akrep burçları için tabi ki yalnızlık çok daha mantıklı gelmektedir.

Aşkın İçinde Olmaktansa Yalnızken Daha Mutlu Olan Burçlar Hangileri?

Arkadaşlıklarında Çok Daha Başarılı Olan Kova Burçları

  Arkadaş canlısı olmalarıyla bilinen Kova burcu insanları, diğer burçlar gibi, bağımsız olması, bağımsızlığını herhangi bir insandan çok daha fazla sevmeyi tercih etmektedir. Kova burcu insanları, hayatlarını özgür ruhlu ve açık fikirli olarak sürdürmeyi sevmektedir. Sosyal yaşama sahip olmak, arkadaş edinmek, konuşmak vs. en sevdiği hobiler iken tek bir kişiye aşık olmak, bir kişiyle ilişki yaşamak vs. diğerlerimiz kadar onu asla cezbetmemektedir.

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE