3 Ağustos’ta Sarsıcı Bir Dolunay Geliyor!

3 Ağustos 2020 dolunay etkisini sert gösterecek... Sarsıcı bir dolunaya hazır olun! tüm burçlar için değişim zamanı geldi çattı. İşte tüm detaylar...

3 Ağustos’ta Sarsıcı Bir Dolunay Geliyor!

    3 Ağustos 2020 tarihinde Uranüs, Saka burcunda meydana gelecek olan dolunaya önemli etkilerde bulunacak ve dolunayın sarsıcı enerjilerini ortaya çıkaracak. Bu dönemlerde pek çok olayı ani olarak yaşayabilirsiniz. Özellikle de 19 Ağustos tarihine kadar geçen sürede farkındalıklar içsel uyanışlarınız gündeminizde oturacak olabilir. Bilindiği üzere dolunayın olduğu günler ve geceler, evrenin en yüksek enerjiye sahip olduğu günlerdir. Evren, dolunay ile tazelenir, dolunay ile enerji yüklenir ve dolunay ile kendini deşarj eder. Buna ek olarak sabit burçlarımız ise enerjimizin çok daha fazla yoğun olduğu, daha kararlı olukları niteliklerdir. Durum da böyle olunca Uranüs, dünyaya gerginlikler, değişme istekleri, başkaldıran güçler ortaya çıkarabilmektedir. Ve hatta boğanın toprak elementi olmasıyla birlikte doğal depremler, volkan patlamaları, faylarda oynamalar ve şiddete zorlayan olaylar yaşanabilir.

    Bakıldığında çok ilginç bir gökyüzü dönemindeyiz aslında.  Uranüs sürekli olarak Boğa burcuna doğru yolculuk yapıyor ve bu da tüm dünya olarak değişim, bir şeyler yapma isteklerini bizlere aşılıyor. Daha çok özgür hissetmek istiyoruz ve belki de sürekli olarak bizimle olan şeylerden bıkkınlık derecesinde uzaklaşmak istiyoruz… İstikrarlı olmak ve yenilik yaratma arasında sıkışıp kalmış hissediyor olabiliriz ki böyle hissedecek durumdaysak gerginlik bizimle olacak demektir. Bu da ani enerji boşalmalarına, içimizde biriktirdiklerimizi patlama ile atma gibi eylemlere neden olabilir ve çevremizdeki insanlara zarar verecek olabiliriz. Ancak tabi ki kişiden kişiye dolunayın etkisi değişiklik gösterecektir.

Yükselen Burca Göre Dolunay Ne Yapacak?

 •     Yükseleniniz Koç burcu ise eğer, bu dönemde gelecek hayalleriniz, planlarınız, kısa ya da uzun zamana yönelik beklentileriniz, maddi açıdan birikimleriniz, harcamalarınız konuların her birinde değişimler yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevreniz konusunda da aynı şekilde değişimler yaşayabilir ve çevrenizi değiştirmek isteyebilirsiniz.
 •     Yükseleniniz Boğa burcu ise kişisel anlamda, özellikle de ilişkilerinizle alakalı olarak değişimler, sürprizler yaşayabilirsiniz. Ayrıca sadece bu değil daha birçok bekleyen eylemler konusunda değişimler ve hareketlenmeler sizi bekliyor olacak.
 •     Yükseleniniz İkizler ise, uzaklara gitmek gibi düşünce ve planlarınız oluşabilir ya da uzaklarda oturan, özellikle de yurt dışı gibi yerlerde yaşayan insanlarla alakalı gelişmeler, değişimler yaşanacak. Ama kimi zaman da asla tahmin edemediğiniz, beklemediğiniz şeyler de yaşayacak olabilirsiniz.
 •     Yükseleniniz Yengeç ise gündeminize endişe ve korku gelebilir dolunay ile birlikte. Her ne kadar korku ana rolü alıyor olsa da hayatınızda güzel dönümler olabilmesi adına adımlar atacaksınız.
 •     Yükseleniniz Aslan ise, hayatınıza dolunay ile evlilik, mesleki değişimler, unvan değişikliği, ilişkide yeni adımlar gibi birçok farklılıklar, karışıklıklar ortaya çıkabilir.
 •     Yükseleniniz Başak burcu ise çalışma ortamınızda ya da eğitim hayatınızda değişimler ortaya çıkabilir. Hizmet, düzen ile ilgili olan tüm konularda yine değişimler ortaya çıkabilir. Yeni fikirler sizinle olacak, hazır olun!
 •     Yükseleniniz Terazi ise; aşk hayatınızda ya da evlilik hayatınızda çocuk konusu bir şekilde sürekli karşınıza çıkacak. Yaratıcı alanlara yönelmek için dolunay size çalışacak ancak finansal konulara kendinizi çok kaptırmayın çünkü kopmalar yaşanabilecektir.
 •     Yükseleniniz Akrep burcu ise eğer, evde, aile hayatınızda değişimlere açık ve hazır olun. Özellikle de ikili tüm ilişkilerde farklılıklar gündeminizde olabilir. Duygusal olarak çok daha özgür bir yaşam isteyebileceğiniz bir dönemdeyiz.
 •    Yükseleniniz Yay burcu ise yakın çevrenizde birçok farklı konuda değişiklik isteyebilirsiniz. Dolunay size daha çok hareket ve yolculuk getirecek. Çalışma ortamınızda, ev dizaynınızda değişikliklere gidecek olabilirsiniz, çünkü görsel olarak artılara sahip olacaksınız.
 •     Yükseleniniz Oğlak burcu ise parasal konular daha fazla gündeminizde olacak. Ortaklık kurmak gibi bir niyetiniz varsa eğer daha özenli davranmalısınız. Maddi olarak dalgalanmalar yaşayabilirsiniz, ancak mutlaka güzel şeyleri düşünmeli ve keyifli harcamalar yapmalısınız.
 •     Yükseleniniz Saka ise eğer kişisel istekleriniz daha fazla gündemde olacak ve yakın tüm beraberliklerinizi sorgulayarak, yeniden gözden geçirmeyi dileyebilirsiniz.
 •    Yükseleniniz Balık burcu ise, sağlıklı ve düzenli olmaya, çalışma hayatınızı gözden geçirmeniz ve bir şeyleri daha düzenli hale getirmeniz gereken dönemlerdesiniz demektir. Yön bulmakta zorluk çekebilirsiniz, fakat yeni edindiğiniz çevreler ve yeni içinde bulunduğunuz görüşmeler, anlaşmalar size güzel şeyler kazandıracak ve düşünmeye başlayarak farklı şeyler yapmayı niyetleneceksiniz.

Ozan Köse

Hislerin ve duyguların asla yanıltmadığı bu dünyada, yazarak ve okuyarak hayatta güçlü kalacağız. Çünkü yazmak hislerin boşaltımı, okumak ise hislerin doğrulanmasını sağlar. magazinburada.net ekibi olarak okudukça yazacak, yazdıkça okumanızı sağlayacağız. Her zaman en güncel ve doğru haberlerle kalın...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE