Kuzey Yıldızı,İlk Aşk adlı dizide canlandırdığı 'Yıldız' rolüyle hafızalara kazınan Aslıhan Güner katıldığı programda çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

595b626dfda5bd4b91df88dd497298c7

Bambaşka Sohbetler'de Düvenci'nin sorularını yanıtlayan Güner, eşi Mert Kılıç ile evlilik hikayesini izleyicilerle paylaştı.Güner, "İlişkimizin birinci ayında ben Mert'e, 'Eğer benimle evlenmeyeceksen bu ilişkiye devam etmeyelim. Çünkü ben bu anlamda bir bakış açısına sahibim, zaman kaybetmek istemiyorum. Senin de önüne başka birileri çıkabilir, eğer niyetin ciddi değilse benimle beraber yol alma.'dedim."

t25_20042020eb4a8df4

"Hiç estetiğim" yok diyen Bensu Soral'ın yıllar önceki hali görenleri şaşkına çevirdi! "Hiç estetiğim" yok diyen Bensu Soral'ın yıllar önceki hali görenleri şaşkına çevirdi!

Aslıhan Güner "Aslında ben şunu öğrenmek istedim. 'Baştan söyleyelim yani eğer istemiyorsan beni oyalayamazsın, uzatma bu işi' gibi oldu biraz. Mert önce çok şaşırdı. Ben o zamanlar 22 yaşımdaydım. Şuan böyle bir şey yapar mıydım bilmiyorum ama o dönemde aile yaşantım, evdeki durumum ve babamın benden beklentisi hep bu yöndeydi, biraz böyle yetiştim. O yüzden ilişkim evleneceksek devam etsin yoksa istemiyordum."