WhatsApp'a yeni özellik geliyor! Mesajların yerini tepkiler alacak... WhatsApp'a yeni özellik geliyor! Mesajların yerini tepkiler alacak...

Cumhuriyet tarihinin en büyük dolandırıcılık tezgahına imza atan Thodex'in kurucusu ve sahibi Faruk Fatih Özer, kaçtığı günden bugüne ilk kez Arnatvutluk'ta görüntülendi.

faruk fatih özer arnavutluk

Arnavutluk'a kaçan Faruk Fatih Özer'in yakalanmasına yönelik çalışmalar devam ederken, yeni ayrıntılar da gün yüzüne çıkıyor. Özer'in Arnavutluk'taki ilk görüntülerine ulaşıldı. Görüntülerde Özer'i havalimanında karşılayan kişinin başka birine ait pasaportla otele yerleştirdiği görülüyor.

"20 NİSAN GÜNÜ AKŞAM SAATLERİNDE TİRAN'A GELDİ"

Türkiye'den kaçtıktan sonra Arnavutluk rotasına girdiği öğrenilen Faruk Fatih Özer'İn görüntülerini TRT servis etti.

Söz konusu olayla ilgili gelişmeyi aktaran TRT Haber muhabiri Ceyda Muslu, şu ifadeleri kullandı:

"20 Nisan saat 19.50'de İstanbul Havalimanı'ndan Arnavutluk'un başkenti Tiran'a gelmişti. Görüntülerdeki kırmızı beyazlı kişi, Özer'i havalimanından alıp otele götüren kişi. Özer'in kaldığı otele gittiğimizde, kendi ismiyle kayıt yaptırmadığını öğrendik. Bu nedenle fotoğraftaki pasaportun kime ait olduğunu tam olarak bilmiyoruz. Yanındaki isme ait olma ihtimali yüksek.

Söz konusu şahısla daha önceden irtibatta olduğu da ortaya çıktı. Özer'in yakalanmasına ilişkin Türkiye'de de operasyonlar devam ediyor. Bugün gözaltına alınan isimlerden birinin, Özer'i havalimanında karşılayan bu Arnavutluk vatandaşıyla irtibatta olduğu ortaya çıktı."

faruk fatih özer arnavutluk otel

3 GÜNLÜK REZERVASYON YAPTIRIP İKİNCİ GÜN OTELİ TERK ETTİ

Faruk Fatih Özer, kırmızı montlu ile geldiği otelde 3 günlük rezervasyon yaptırdı. Ücreti peşin ödedi ancak ikinci günü otelden ayrıldı.

==> Thodex'in içini boşaltıp kaçan Faruk Fatih Özer Arnavutluk'ta 2 gün boyunca bu otelde konakladı.