Bir döneme damga vuran Emret Komutanım dizisindeki rolüyle izleyenlerin gönlüne taht kurmuş Arda Kural, yaşadığı psikolojik sorunların üstesinden gelerek zor günleri geride bıraktı. 

Arda Kural ve Yıldız Asyalı bir araya geldi! Yıllar sonra gerçek ortaya çıktı!

Yaşadıkları aşkla günümüzde konuşulmaya devam eden ve o yeniden bir araya gelmesi beklenen Kural ile Yıldız Asyalı, 2. Sayfa programına konuk oldu. 

Arda Kural ve Yıldız Asyalı bir araya geldi! Yıllar sonra gerçek ortaya çıktı!

Yıllar önce yaşadıkları ilişki hakkında konuşan ikiliden Arda Kural, canlı yayında yaptığı ihanet itirafıyla sosyal medyaya damga vurdu. Kural, “Yıldız beni aldattı. Acı verici bir olaydı ama ben kadınları suçlamam. Erkeklerin kadınlar üzerinde alıcı bir etkisi vardır. Yıldız’ın bilerek, isteyerek böyle bir şey yapmadığını biliyorum. Öyle biriydi ki aramıza girdi. Ben kendimi ezilmiş hissetmiştim. Yıldız bana telefonla başka birinin kendisini öptüğünü anlattı. Ben de Etiler’de arkadaşlarımla arabada gidiyordum. Arabada çok fena acı çekmeye başladım. Kalbim ağrıyordu. Trafikten dolayı gidemeyince Etiler’den Cihangir’e Yıldız’ın yanına yürüdüm. Beni görünce ağlamaya başladı. Annesi bizi odaya sokup konuşmamızı istedi. Böyle bir şey yaşadığı için Yıldız çok üzgündü. Birlikte ağlamaya başladık. 9-10 yaşında bir sevgilim vardı o da beni aldatmıştı. Bir de ortaokulda yaşamıştım. Yıldız’ın ihaneti de 3 olmuştu. Ben o dönem Yıldız’larda kalıyordum. Yıldız beni çok süründürdü. Onunla bir daha bir araya gelmemiz zor. Yıldız beni öldürüp hayatından çıkardı. İhanet de vardı başka şeyler de.” ifadelerini kullandı. 

Farah Zeynep Abdullah'tan siyaset hamlesi! Sosyal medya hesabını kapattı... Farah Zeynep Abdullah'tan siyaset hamlesi! Sosyal medya hesabını kapattı...

Arda Kural ve Yıldız Asyalı bir araya geldi! Yıllar sonra gerçek ortaya çıktı!

Yıldız Asyalı, Kural'ın ihanet itirafını kabul etti ancak bir bomba da kendisinden geldi. Asyalı, “Benim bir travmam vardı. Arda’nın evini aradım bir kadın çıktı ve kim olduğunu sorduğumda da ‘Arda’nın nişanlısıyım’ dedi. Ben beraber olduğumuzu biliyordum. Sonra da bu ihanet oldu” dedi. 

Arda Kural ve Yıldız Asyalı bir araya geldi! Yıllar sonra gerçek ortaya çıktı!

Kural, eski sevgilisinin anlattığı bu nişanlılık olayını hatırlamadığını ve öyle bir durum olmadığını “Yıldız benimle bunu paylaşmadı. Ben bunu ilk defa duyuyorum. Kadınlar böyle işte o an söylemiyor ama 15 yıl sonra ortaya çıkartıyor. Benim nişanlımdan haberim yok. Demek ki ben de sana acı çektirdim” sözleriyle belirtti. 

İkilinin yıllar sonra ekranda buluşması, izleyenler tarafından yeniden birlikte olacakları söylense de Kural ve Asyalı, yeniden bir araya gelemeyeceklerini ifade etti. Asyalı'nın canlı yayında "Arda beni düğününe çağırsın ben de keman çalayım. Ama benim için bütçe önemli tabi" şeklinde espri yapması da izleyicileri güldürdü.