Çukur’ dizisinin sevilen oyuncuları Necip Memili ve Aras Bulut İynemli geçtiğimiz gün Etiler’de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Memili’nin eşi Didem Dayıcıoğlu ve İynemli’nin sevgilisi Bige Önal da ikilinin yanındaydı. Basın mensuplarıyla sohbet eden grup, kendilerine yöneltilen sorulara oldukça esprili cevaplar verdi. İşte detaylar…

“TESADÜFEN KARŞILAŞTIK”

“TESADÜFEN KARŞILAŞTIK”

Mekandan çok neşeli bir şekilde çıkan Aras Bulut İynemli, konuşmasına “Burada karşılaştık. Ben, beni Çukur'dan kovan adamla arkadaşlık etmem. Ben bunu öncelikle söylemek istiyorum, burada tesadüfen karşılaştık.” dedi. İynemli’nin şakalarına karşılık veren Necip Memili “Ben hiç tanımıyorum bile” şeklinde konuştu.

“HESABI BİZE ÖDETTİ”

Şakalarına devam eden Aras Bulut İynemli, Memili’yi kastederek “Hatta bir yükseldi, gerginlik olacaktı da arkadaşlar engel oldu” dedi. Aras Bulut’un paslarına karşılık veren Necip Memili, “Hesabı bize ödetti” diyerek, arkadaşı İynemli’yi güldürdü.

BEBEK KİME BENZİYOR?

Necip Memili ve eşi Didem Dayıcıoğlu, yaklaşık üç ay önce çocuklarını kucaklarına almışlardı. Bebeğin kime benzediği sorulduğunda Aras Bulut İynemli, “İkisine de benziyor” dedi. Bige Önal ve Derya Dayıcıoğlu ise Necip Memili’ye benzettiklerini söyledi.

Bebeğinin kendisine benzetilmesiyle ilgili konuşan Necip Memili, “İnşallah daha da güzelleşir. Bana çok benzemesin de...” diyerek eşini ve arkadaşlarını güldürdü.

ÖDÜLLERİ TOPLADI!

‘7. Koğuştaki Mucize’nin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli, filmdeki performansıyla çok konuşulmuştu.

ÖDÜLLERİ TOPLADI!

Muhabirlerin ‘7. Koğuştaki Mucize, İzmir Film Festivali’nde yine ödülleri topladı’  demesi üzerine, yetenekli oyuncu Aras Bulut İynemli, “Çok mutlu ediyor bu haberler. Böyle ödüllere layık görüyorlar. Keyifli aynı zamanda. O yüzden mutluyuz.” İfadelerini kullandı.

Nurgül Yeşilçay'dan nostalji paylaşımı! 'Hiç değişmemiş' Nurgül Yeşilçay'dan nostalji paylaşımı! 'Hiç değişmemiş'

DİZİYLE İLGİLİ TÜYO YOK!

DİZİYLE İLGİLİ TÜYO YOK!

Gazetecilerin diziyle ilgili tüyo istemesi üzerine Çukur’un Yamaç’ı Aras Bulut İynemli “Ben de yok tüyo. Ben vermem biliyorsunuz” diyerek arkadaşı Necip Memili’yi işaret etti ve “Verirse o verir” dedi.

DİZİYLE İLGİLİ TÜYO YOK!

Hemen şakayla karışık cevap veren Çukur’un Cumali’si Necip Memili ise şunları söyledi: “Güzel güzel öldürüyorum, yavaş yavaş. Var daha ölecek olanlar.”