Dünyaca ünlü yıldız Paris Hilton, 2021 yılında nişanlısı Carter Reum ile üç gün süren bir düğünle dünyaevine girdi. Uzun yıllardır bebek sahibi olmak isteyen Paris Hilton, taşıyıcı anne sayesinde erkek evlat sahibi oldu.

Ünlü milyarder yeniden evleniyor! Jeff Bezos sevgilisine Cannes'da evlenme teklif etti... Ünlü milyarder yeniden evleniyor! Jeff Bezos sevgilisine Cannes'da evlenme teklif etti...

ÇOCUĞUYLA İLK PAYLAŞIMINI YAPTI

21,7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından bebeğinin elini tuttuğu bir fotoğrafı paylaşarak müjdeli haberi veren 41 yaşındaki Hilton, "Seni kelimelerinin tarif edebileceğinden daha çok seviyorum" notunu yazdı. Ünlü ismin kısa sürede yoğum yağmuruna tutulan paylaşımına 1 milyona yakın beğeni aldı.


"ANNE OLMAK EN BÜYÜK HAYALİMDİ"

People'de yer alan habere göre, en büyük hayali gerçek olan Hilton, yaşadığı mutlulukla ilgili "Anne olmak her zaman en büyük hayalimdi ve Carter ile birbirimizi bulduğumuz için çok mutluyum" şeklinde konuştu.

Paris Hilton’un annesi Kathy Hilton birkaç ay önce kızının hamile kalabilmek ve çocuk sahibi olabilmek için çok uğraştığını söylemiş ancak bunu başaramadığını iddia etmişti. “Kızımın çocuk sahibi olmak için çok uğraşması ve bunu başaramamasına çok üzülüyorum” diyen Kathy Hilton, kızı Paris’i kızdırdı. Annesinin bu sözleri üzerine herkesin kendisini soru bombardımanına tuttuğunu söyleyen Paris Hilton Kathy Hilton’u yalanlamıştı.