Doğum yaptığı için başrol oynadığı Sadakatsiz dizisine bir süre ara vermek zorunda kalan Özge Özder, diziye ne zaman döneceğini açıkladı.

Yeni Anne Olan Özge Özder’den ‘Sadakatsiz’ Açıklaması! Ne Zaman Dönecek?

Ünlü oyuncu Özge Özder’den Sadakatsiz açıklaması geldi. Sinan Güleryüz ile mutlu bir evlilik sürdüren güzel oyuncu, geçtiğimiz şubat ayında anne olma sevinci yaşamıştı.

Yeni Anne Olan Özge Özder’den ‘Sadakatsiz’ Açıklaması! Ne Zaman Dönecek?

Doğum yaptığı için başrol oynadığı Sadakatsiz dizisine ara vermek zorunda kalan güzel oyuncu, diziye ne zaman döneceğini açıkladı.

"ANAYIM BEN VAKTİM YOK!"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ebrar Karakurt açıklaması! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ebrar Karakurt açıklaması!

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Özder şu ifadeleri kullandı:
 "Beni merak etmişsiniz, çok haklısınız. Çünkü artık story atamıyorum. Anayım ben vaktim yok! Şaka bir yana gerçekten günler birbirine bağlanıyor. Her gün bir öncekinin aynısıymış gibi oluyor.

Hep aynı şeyleri yapıyor gibi oluyor ama aslında her gün birbirinden daha güzel. Story atmak biraz lüks kaldı. Evdeyiz, Luniş çok iyi. Her şey çok yolunda. Ben artık sete başlıyorum. Aylar sonra ilk defa saçımı boyatacağım. Bu hafta itibarıyla çalışmaya başlıyorum. Sormuşsunuz, diyet yapmıyorum. Yine sormuşsunuz, hiçbir şey uygulamıyorum.

Lohusalıkta öyle şeyler yapmıyoruz biliyorsunuz. Yüzüme de herhangi bir uygulama yaptırmıyorum. Korse kullanmaya hayır, henüz başlamadım. Herkes Luna'nın yüzünü merak ediyor. Yakında 40'ı çıkacak zaten. 40'ı bir çıksın, bakacağız bakalım. Karar verirsiniz. Kime benziyor?"