20 yaşındaki model Anais Gallagher bir iç çamaşırı markası için verdiği pozlar hakkında “Henüz babama fotoğraflardan bahsetmedim. Ama babam yaptığım şeyler konusunda çok açık biridir. Bence her baba, kızının güçlendiğini görmekten mutlu olur” dedi.

Anais Gallagher

İki parçadan oluşan ve birbirine bağlı iç çamaşırı içinde Anais

Anais Gallagher

Genç model, bir iç giyim markası için ateşli pozlar verdi.

Anais Gallagher

2000 doğumlu Anais, henüz 20 yaşında.

Yağmuru kavanozlayıp sattılar! Taylor Swift konserinde akıl almaz olay! Yağmuru kavanozlayıp sattılar! Taylor Swift konserinde akıl almaz olay!

Anais Gallagher

Oasis’in gitarcısı ve şarkı yazarı Noel Gallagher’ın kızı.

Anais Gallagher

İlk midillisine yedi yaşında sahip olan Anais, 14 yaşından sonra okul için Londra’ya taşındı. Şu an 20 yaşında olan Anais, 13 yaşında model olarak ilk sözleşmesini yaptıktan sonra sıklıkla dergi çekimlerinde yer aldı.

Noel Gallagher ve kızı Anais.Anais, bir çok ünlü marka için modellik yaptı.Fotoğraf çekimlerinde Anais’in yer aldığı markanın bu kış en önemli parçası.

Anais Gallagher, ünlü bir babanın kızı olmaktan daha fazlası olduğunu ispat etti. Kırmızı dantel iç çamaşırı içinde göz alıcı görünüyor.

20 yaşındaki model, daha önce Tatler adlı bir derginin kapağında yer almıştı. İki parçadan oluşan iç çamaşırını, kapli güneş gözlükleriyle kombinledi. Anais, Dolce and Gabbana için Milano Moda Haftası’nda podyuma çıkmıştı.Babasının fotoğrafları “güçlendirici bir deneyim” olarak değerlendirmesini umuyor.