Son olarak Mahkum dizisinde konuk oyuncu olan Talat Bulut ile geçtiğimiz aylarda final yapan Kaderimin Oyunu'nun yıldızı Akın Akınözü, TV8'de yeni sezonda yayınlanacak olan "Tuzak" için bir araya geldi. Başrollerini paylaşacak olan Talat Bulut ile Akın Akınözü'nün Tuzak dizisine yeni bir oyuncu daha oldu.

Akın Akınözü'nün Tuzak dizisine sürpriz transfer! Güzel oyuncu kadroda

AK Partili iş insanıyla yakınlığı ortaya çıktı! Melek Mosso'nun konseri iptal edildi! AK Partili iş insanıyla yakınlığı ortaya çıktı! Melek Mosso'nun konseri iptal edildi!

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Etkileyici bir intikam hikâyesini anlatan dizide Akın Akınözü "Avukat Umut", Talat Bulut ise "iş insanı Aslan" rolüne hayat verecek. Henüz Akınözü'nün partnerine hayat verecek oyuncu belli olmadı. Dizinin oyuncu görüşmeleri tüm hızıyla sürüyor. Projeye son olarak genç kuşağın başarılı oyuncularından İlayda Çevik katıldı.

Akın Akınözü'nün Tuzak dizisine sürpriz transfer! Güzel oyuncu kadroda

İlayda Çevik, "Tuzak" dizisinde Aslan beyin sevgilisine hayat verecek. Aksiyonu ve entrikası bol olan dizide nefes kesen olaylar yaşanacak. Projeyi başarılı senarist Eylem Canpolat yazıyor. İlayda Çevik dizide "Luna" karakteriyle seyirci karşısına çıkacak.