Ahu Sungur, sosyal medyada yaptığı paylaşımlar için konuyu saptıran yorumlar yapan takipçilerini dava edeceğini söyledi.

ahu sungur suat sungur

Yavru kedilerinin fotoğrafını paylaşan Ahu Sungur, 'Hayvan üretimi yapıyorsun' şeklinde yorum yapanlara dava açacağını söyledi.

Ahu Sungur, geçtiğimiz günlerde kedisi Müjgan ve dört yeni yavrusunun fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşmıştı. Sungur'a, 'Evde hayvan mı üretiyorsun' şeklinde eleştiriler geldi.

Kedilerini kısırlaştırmak yerine çiftleştirdiği için tepki çeken ve bu yüzden 'Sokak hayvanlarının vebalini aldın' şeklinde mesajlara maruz kalan oyuncu, kendisine 'vebal ve üretici' ithamlarını yapanları mahkemeye vereceğini söyledi.

suat sungur ahu sungur

Ahu Sungur, bir takipçisinin "Ne iftirası ablacım? İki aynı cins kediyi çiftleştirip hayvan ürettin mi üretmedin mi bunu açıkla?" sorusu üzerine çok kızdı.

 'KOCAMLA SEVİŞİP ÇOCUK DA YAPTIK

'"Kocamla sevişip çocuk da yaptık o da üretime giriyor mu acaba?" diyen oyuncu, "Mesela bunun için de hesap vermem gerekiyor mu? Ben sana gece kiminle seviştiğini soruyor muyum da sana kedimin çiftleştiği tekir dert oluyor?!" yazdı.

Ahu Sungur daha sonra yaptığı paylaşımda  

'Ne diyor şair; ‘ Sizin alınız al, inandım

Morunuz mor, inandım

Ben tam kendime göre

Ben tam dünyaya göre

Ama sizin adınız ne

Benim dengemi bozmayınız 

diyerek tartışmalara son noktayı koydu.

ahu sungur suat sungur

Adıyaman'da yardım dağıtan Mahsun Kırmızıgül'ü gözyaşlarına boğan mesaj! Adıyaman'da yardım dağıtan Mahsun Kırmızıgül'ü gözyaşlarına boğan mesaj!