Türkiye ve Dünya Korona Virüsü nedeniyle hayat normalini değiştirdi. İnsanlar zorunlu olmadıkça artık evden çıkmıyor. Bu da sosyal medyaya olan ilgiyi artırdı. Sosyal medyaya yönelen bu ilgi ise en çok Survivor Ünlüler Gönüllüler program çekimleri için Dominik Cumhuriyeti'nde olan Acun Ilıcalı'ya yaradı. Ersin Korkut'un elendiği son eleme konseyi çekimleri sonrası adadan Instagram canlı yayın yapan Acun Ilıcalı Instagram'da kırılması zor bir rekora imza attı.

İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ GÖNÜLLÜLER KAZANDI

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalında hafta içi her gün yayınlanan Survivor 2020’de iletişim ödülünün bu haftaki kazananı Gönüllüler oldu. Ödülü kazanan Gönüllüler, Acun Ilıcalı’nın resmi Instagram hesabı üzerinden canlı yayın gerçekleştirdi. Gönüllüler takımı ile birlikte Instagram canlı yayınına 17.30’da başladı. Yayın 1 saat 12 dakika sürdü. Survivor'ın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı’nın iletişim ödülünü kazanan Survivor Gönüllüler takımı ile gerçekleştirdiği Instagram canlı yayınını 680 bin gibi oldukça büyük bir izleyici kitlesiyle başladı ve 1 milyon kişiye ulaştı.

DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU'DAN ACUN ILICALIYA TEŞEKKÜR MESAJI

Acun Ilıcalı bu arada yurtdışında bulunan Türk vatandaşlarının Türkiye'ye tahliye edilmeleri için özel uçağını gönderdi. Acun Ilıcalı'nın bu özverili hareketine Dışişleri Bakanlığı'ndan teşekkür mesajı geldi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Twitter hesabından paylaştığı teşekkür mesajında "Karayipler bölgesinde farklı ülkelerde bulunan vatandaşlarımızı ve dost, kardeş komşu ülke vatandaşlarını tahliye eden uçağımız Dominik Cumhuriyeti'nden havalandı. Cayman Adaları ve Havana'da bulunan vatandaşlarımızı Dominik Cumhuriyeti'ne getirmek için kendi uçağını gönderen Acun Ilıcalı'ya çok teşekkür ediyoruz. Uçakta bulunan,154 vatandaşımız ile birlikte 1 Azerbaycan, 42 Macaristan, 28 Romanya ve 1 Tunus vatandaşlarını ülkemize getiriyoruz." ifadelerini kullandı.

Mahsun Kırmızıgül: Halkla acının en dibini yaşıyoruz! Mahsun Kırmızıgül: Halkla acının en dibini yaşıyoruz!

ERSİN KORKUT: ACABA KÖPEĞİM BENİ TANIYABİLECEK Mİ?