ATV’de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Müjgan karakterini canlandıran Melike İpek Yalova ile yapımcı eşi Altuğ Gültan şubat ayında boşanma kararı aldıklarını duyurmuştu.

40 yaş küçük sevgilisine tektaş! Mehmet Ali Erbil: Evlenirsek çocuk düşünüyoruz.. 40 yaş küçük sevgilisine tektaş! Mehmet Ali Erbil: Evlenirsek çocuk düşünüyoruz..

Boşanmak için mahkemeye başvuran çift, geçtiğimiz Cuma günü hakim karşısına çıktı. 7 yıllık birlikteliklerini 2019 yılında nikah masasına taşıyan çiftin anlaşmalı boşanma davası tek celsede sona erdi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURMUŞTU
Birkaç hafta önce boşanacakları iddia edilen çiftten Yalova, ayrılığı doğrulamış ve yaptığı açıklamada, "Yollarımızı ayırıyor olduğumuz doğru fakat yanlış anlaşılan bir duruma açıklık getirmek isterim. Biz birlikteliğimiz boyunca birbirimize en başta hep dost ve yol arkadaşı olduk. Evliliği sonlandırma kararımız da uzun bir süre önce, bizim için en doğrusunun bu olduğuna inanarak ve defalarca üzerine konuşarak yine birlikte aldık; ortak kararımızdır" ifadelerini kullanmıştı.

9 Yıllık Birliktelik 5 Dakikada Sona Erdi! Ünlü Çift Tek Celsede Boşandı..