Uyuşturucu kullanırken görüntülenen ve tepkiler üzerine gözaltına alınan Kürşat Ayvatoğlu ifadesinde, “Kokain değil, şaka amaçlı pudra şekeri çektik” diyerek adli kontrolle serbest bırakıldı. Ayvatoğlu'nun 'pudra şekeri' savunmasının ardından serbest bırakılması sosyal medyada en çok konuşulan konuların başında yer aldı. Ayvatoğlu'nun savunmasını tiye alan paylaşımlardan biri de ünlü gurme ve yazar Vedat Milor’dan geldi.

“EKSİLERİM ARTTI…”

83 yaşında yüz ve boyun gerdiren Bedia Akartürk'ten olay açıklamalar! 83 yaşında yüz ve boyun gerdiren Bedia Akartürk'ten olay açıklamalar!

Twitter hesabı üzerinden 12 Mart’ta yaptığı “Utandıran itiraf: Bir restoran eleştirmeni olarak Patsonun en iyi nerede yeneceğine dair en ufak bir fikrim dahi yok" paylaşımına atıfta bulunan Vedat Milot, “Utandıran itiraf: 40 senedir yemekle içli dışlı olmama rağmen pudra şekerinin burundan tüketilebildiğini bilmiyordum. Restoran eleştirmenliğinde eksilerim birikmeye ve artılarımın önüne geçmeye başladı” ifadelerini kullandı. O paylaşım sosyal medyada gündem oldu.


40 Yıllık Gurme Bile Şaştı Kaldı! Pudra Şekeri Paylaşımı Olay Oldu…